Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rajono keliai – lyg čiuožyklos

Vaikus į mokyklą kasdien vežiojanti D.Trapulienė teigė, kad keliai Kauno rajono gyvenvietėse itin slidūs ir pavojingi.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vaikus į mokyklą kasdien vežiojanti D.Trapulienė teigė, kad keliai Kauno rajono gyvenvietėse itin slidūs ir pavojingi.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauno rajono gyventojai skundžiasi, kad jų gyvenviečių keliai jau kuris laikas virtę tikromis čiuožyklomis.

„Išgelbėkit mūsų vaikus. Keliai gyvenvietėse visiškai nebarstomi - man tikrai baisu. Šiandien iš kitos pusės, nei įprastai, turėjau įvažiuoti į Užliedžių gyvenvietę, kad vaikus galėčiau nuvežti į mokyklą. Ledas kaip stiklas – vaikai išlipa iš autobuso ir tiesiog nuslysta po autobuso ratais“, – „15min“ skundėsi mokyklinio autobuso vairuotoja Dalytė Trapulienė, per dieną 3 reisais gabenanti Kauno rajono vaikus į mokyklas mieste.

Moters teigimu, dėl nebarstomų kelių kaltas Užliedžių seniūnės aplaidumas. „Kelis kartus kreipėmės į seniūnę su prašymais kuo greičiau pabarstyti gyvenviečių kelius, tačiau ji mūsų prašymams abejinga“, – sakė D.Trapulienė.

Tuo tarpu Užliedžių seniūnijos seniūnė Jūratė Truncienė teigė pati žinanti, jog keliai gyvenvietėse slidūs, tačiau jie negali į tai reaguoti operatyviai. „Aišku, kiekvieną dieną mes kelių nebarstome. Šiandien pravažiavau – slidu. Mes turime organizuoti tą barstymą ir organizuosime – turime sudarę sutartį su „Kauno keliais“. Kai buvo plikledis, jie barstė, bėrė žvyro, valė kelius. Bet kaimas yra kaimas, čia ne miesto gatvės. Kai tik „Kauno keliai“ baigs darbus mieste, tada pabarstys ir mūsų gatves“, – sakė J.Truncienė. Ji pridūrė, kad seniūnija iki šiol negavo nė vieno skundo dėl slidžių kelių.

Temos Čiuožykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min