Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ramybėje“ – pašėlę violončelininkai

„Melo-M“ - šiuolaikinė trijų violončelininkų grupė, išgarsėjusi išdykėlišku įvaizdžiu.
„Melo-M“ - šiuolaikinė trijų violončelininkų grupė, išgarsėjusi išdykėlišku įvaizdžiu.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Ramybės“ kultūros centre žinomų melodijų ritmu judėti padės svečiai iš Latvijos – grupė „Melo-M“.

Tai šiuolaikinė trijų violončelininkų grupė, sukūrusi išdykėlišką įvaizdį, grojanti pop ir roko kūrinius, į pagalbą pasitelkdama tik violončeles ir būgnus.

Žinomos melodijos energingų violončelininkų rankose virsta moderniais, naujo skambesio kūriniais. Skandinavijos, JAV ir Vokietijos, kur „Melo–M“ išsikovojo milžinišką populiarumą, spauda prilygino juos legendinei grupei „Apocalyptica“.

„Melo–M“ tai profesionalūs ir tituluoti violončelininkai Kārlis Auzāns, Valters Pūce ir Antons Trocjuks, vienijami klasikinių instrumentų bei šiuolaikinės muzikos sintezės idėjos. Kiekvienas trio muzikantas turi didelę akademinės muzikos grojimo patirtį. Visi dalyvavo tarptautiniuose konkursuose bei grojo simfoninės muzikos koncertuose. Akademinio muzikavimo patirties violončelistai sėmėsi iš tokių meistrų, kaip Mstislavas Rostropovičius, Klaus Kangiser, Miša Maijskij, Frans Chelmerson, Maksim Utkin ir Natalija Šchovskaja.

Pasaulyje yra vos kelios violončelininkų grupės, o „Melo–M“ yra vienintelė tokia Rytų Europoje. Savo energija trykštančiuose koncertuose grupė įrodo, kokią įvairią muziką galima atlikti, griežiant violončelėmis: disko, roko, heavy metal, pop – vardina muzikantai. Populiarūs kūriniai, atliekami trimis violončelėmis, įgauna naujų spalvų ir iki šiol negirdėto skambesio.

Grupės pavadinimas išreiškia meilę muzikai – „Melo–M“ yra lotyniško žodžio melomania sutrumpinimas. Grupė išleido tris albumus „Melo–M“ (2005), „Singalongs“ (2007), „Around The World“ (2009).

„Melo–M“ muzikantai koncertavo Amerikoje, Rusijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Estijoje, Turkijoje ir kitose šalyse.

„Melo–M“ koncertų unikalumas – meistriškas akademinio muzikavimo pagrindas ir roko koncertų energijos sąjunga.

Koncerto pradžia – 20 val.

Komentarai
Temos Ramybė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min