Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 gruodžio 10d. 10:16

Rasa Juknevičienė paskelbė, kad jai įvairių minčių kelia oro uoste esantis musulmonas

Rasa Juknevičienė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rasa Juknevičienė

Konservatorė Rasa Juknevičienė, socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbusi, kad musulmonai jai kelia įvairių minčių, sukėlė pasipiktinimo ir patyčių bangą. Tai pamačiusi politikė teisinosi, esą netyčia paskelbė ne pilną įrašą, todėl buvo ne taip suprasta.

Antradienio vakarą politikė „Facebook“ paskelbė nuotrauką, kurioje pavaizduotas oro uoste besimeldžiantis musulmonas.

Prie nuotraukos R.Juknevičienė parašė: „Laukiu sodinimo į lėktuvą Vašingtonas–Frankfurtas. Priešais mane jaunas vaikinas meldžiasi atsisukęs į Meką. Viskas gerai turbūt, bet mintys kyla įvairios.“

Politikė šį įrašą greitai ištrynė, tačiau „Facebook“ naudotojai spėjo jį nusikopijuoti ir plačiai paskleisti. Žmonės piktinosi, kad taip kalbėti politikui nedera, ypač žinant tai, kad R.Juknevičienė buvo krašto apsaugos ministrė, o dabar yra Tarpparlamentinių ryšių su Afganistanu grupės narė.

15min.lt skaitytojo nuotr. /R.Juknevičienės įrašas socialiniame tinkle
15min.lt skaitytojo nuotr. /R.Juknevičienės įrašas socialiniame tinkle

Paskaičiusi apie save komentarus, kuriuose teigiama, kad žemiau konservatoriai po šito pulti nebegali, politikė susizgribo.

Trečiadienio rytą R.Juknevičienė savo paskyroje paskelbė paaiškinimą. Ji teigia, kad įrašas turėjo būti ilgesnis, bet netyčia į „Facebook“ ji paskelbė trumpesnį.

Beje, jis mane taip pat paskatino pasimelsti. Nuo šiol tai visada darysiu. Anksčiau nedrįsdavau.

„Skrisdama per Atlantą negalėjau matyti kai kurių piktų komentarų apie vieną mano postą. Įdėjau jį nepilnai nukopijuotą iš „iPad“ užrašų, be tolimesnio komentaro, todėl piktiems žmonėms užteko keleto minučių pasismaginimui“, – rašo ji.

R.Juknevičienė pridūrė negalėjusi jo papildyti, nes lėktuve nėra interneto.

„Todėl ir visa istorija, kodėl nėra šito post'o. Man gražu, kai žmonės meldžiasi. Šio vaikino šviesus veidas ir pasitikėjimas Dievu prieš skrydį mane tikrai sužavėjo. Nors ir nebuvau to mačiusi anksčiau, mat oro uostuose yra maldos kambarys. Tačiau natūralu, kad po diskusijų NATO  apie ISIS ir buvusius įvykius, kyla visokių minčių. Ne visi žmonės tikėjimą panaudoja geram. Tie, kurie žudo krikščionis Irake, prisidengdami Islamu, tikrai nėra tikintys. Pikti ir agresyvūs žmonės iš principo negali būti giliai tikintys. Kaip sakė vienas pranešėjas forume, ISIS  nėra nei Islamo, nei valstybės. Tikėjimas turi nešti gėrį ir ramybę. Tokios mintys buvo, žiūrint į besimeldžiantį jauną žmogų prie pat lėktuvo trapo. Su juo pabendravome. Tikrai šviesus žmogus“, – teigė konservatorė.

„Beje, jis mane taip pat paskatino pasimelsti. Nuo šiol tai visada darysiu. Anksčiau nedrįsdavau. Tai tiek tos audros stiklinėje. Geros dienos visiems!“ – pridūrė Seimo narė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min