Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raudondvarį aplankys garsūs šalies aktoriai ir pripažinimą pelnę režisieriai

Foto naujienai: Maratą Sargsyjaną vis dar atpažįsta praeiviai
zmones24.lt / Raudondvaryje bus galima pamatyti karjerą kine pradedančio armėno Marato Sargsyjano filmą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, liepos 3-ąją, 21.30 val. Kauno rajone, Raudondvario dvaro sodyboje, po atviru dangumi kino seansus surengs vasaros festivalis ,,Sidabrinės gervės naktys“. Lauko ekrane žmonėms bus parodyti trys skirtingo žanro filmai: dokumentinis ,,Upė“ (rež. J. ir R.Gruodžiai), trumpametražis ,,Lernavan“ (rež. Maratas Sargsyanas) ir pilnametražis ,,Stiklainis uogienės“ (rež. Ramunė Čekuolytė – Che).

Į filmų peržiūrą atvyks jų kūrėjai. Raudondvaryje su vasaros kino festivaliu apsilankys legendinis teatro, kino ir televizijos aktorius Ferdinandas Jakšys, drauge su Vytautu Šapranausku nusifilmavęs juostoje ,,Lernavan“, taip pat šio filmo režisierius M.Sargsyanas.

,,Aš mielai lydėčiau savo filmą ne tik į Raudondvarį, bet ir į visus miestus, tačiau šiuo metu esu labai užsiėmęs, nes dirbu prie naujojo savo filmo. Apie ką jis bus? Nesakysiu. Bet stengiuosi daryti taip, kad nebūtų gėda“, – sakė M.Sargsyanas.

Filmo ,,Lernavan“, kurį galės pamatyti kino vakaro Raudondvaryje dalyviai, pasakoja mistifikuotą istoriją apie iš žemėlapio ištrintą gimtinę, kurią tėvas troško parodyti savo sūnui. Keistas autobusas juos atveža į vietovę, kur nėra nieko, tik balti, kaip neprirašytas popieriaus lapas, kalnai.

Šis filmas sulaukė įvertinimo ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose kino festivaliuose. Tačiau jo režisierius tikina, jog kol kas nesijaučia esantis stiprus kino srityje: „Supratau, kad dar labai daug turiu nuveikti“. Vienas iš planų – surengti savo filmo „Lernavan“ premjerą gimtoje šalyje, Armėnijoje.

Liepos 3 dieną kartu su filmais į Raudondvarį atvyks ir aktorius Petras Lisauskas, pelnęs ,,Sidabrinę gervę“ už antrojo plano vaidmenį filme ,,Stiklainis uogienės“, populiari televizijos serialų aktorė Giedrė Gurevičienė, dainų autorius ir atlikėjas Aleksandras Makejevas, o kino vakarą ves jų kolega Ramūnas Rudokas, sublizgėjęs juostoje „Zero II“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Gervė
Parašykite atsiliepimą apie 15min