Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 28d. 08:45

Registrų centras atnaujins sistemas: neatidėliotinus darbus prašoma užbaigti iki 18 val.

Registrų centras
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Registrų centras

Ketvirtadienį nuo 18 val. vakaro bus atliekami suplanuoti Registrų centro tvarkomų sistemų ir registrų atnaujinimo darbai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Iki ketvirtadienio 18 val. reikėtų suskubti užsisakyti visas būtinąsias paslaugas. Pavyzdžiui, per e. savitarnos sistemą iš anksto užsisakyti nekilnojamojo turto išrašą, kadastro duomenų nustatymo paslaugas ar įregistruoti naują juridinį asmenį.

Taip pat vertėtų pasirūpinti elektroninių PVM sąskaitų faktūrų pateikimu per E. sąskaitos informacinę sistemą ar suteikti įgaliojimą kitam asmeniui atstovauti jums. Atnaujinimo darbų metu bus laikinai stabdoma pagrindinių Registrų centro sistemų ir registrų veikla.

Visus numatytus atnaujinimo darbus numatoma atlikti iki kovo 1 dienos, tad jau penktadienį Registrų centro klientai turėtų jiems reikalingas paslaugas gauti kaip įprasta.

Dėl didelės darbų apimties, specialistų darbas kruopščiai planuojamas, kad sistemų atnaujinimas gyventojams ir institucijoms sukeltų kuo mažiau nepatogumų. Dalį darbų planuojama užbaigti per keliolika minučių, sudėtingesnių sistemų atnaujinimo darbai gali užtrukti ilgiau.

Planinių ir būtinų darbų metu bus atnaujinamos pagrindinės sistemos ir registrai: Adresų, Hipotekos, Įgaliojimų, Juridinių asmenų, Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, Sutarčių, Turto arešto aktų, Testamentų, Vedybų sutarčių registrai, Antstolių informacinė, Sertifikatų, Tapatybės nustatymo, Nekilnojamojo turto kadastro ir registro informacinė, Paslaugų apskaitos, Piniginių lėšų apribojimų informacinė, Vartotojų administravimo sistemos, elektroninis archyvas, E. sąskaita, e. savitarna ir pasirašymo paslaugos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min