Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Registrų centras įregistravo viešąją įstaigą Kauno klinikinę ligoninę

Kauno 2-oji klinikinė ligoninė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno 2-oji klinikinė ligoninė nuo šiol turės būti vadinama Kauno klinikine ligonine.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė ligoninė“ ir „Kauno klinikinė 2-oji ligoninė“ – nuo šiol šie pavadinimai liks tiks istorija, o kauniečiai turės įprasti į vieną sujungtas dvi gydymo įstaigas vadinti nauju pavadinimu – Kauno klinikine ligonine.

Naujasis ligoninės pavadinimas įsigaliojo nuo sausio 18 dienos, kai Juridinių asmenų registre buvo įregistruota viešoji įstaiga Kauno klinikinė ligoninė.

Priminsime, kad tai – nauja ligoninė, kuri atsirado po reorganizacijos, sujungus Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinę Kauno 2-ąją klinikines ligonines.

„VšĮ Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės direktorius (vyriausiasis gydytojas) Kęstutis Mazurkevičius tarybos sprendimu buvo įpareigotas įregistruoti ligoninę. Tai buvo padaryta trečiadienį“, – ketvirtadienį vykstančiame Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje sakė Socialinių reikalų departamento direktorius Gediminas Jankus.

Ligoninių reorganizacijai Kauno politikai pritarė 2010 metų gruodžio 16-ąją. Nors tam priešinosi dalis gydymo įstaigų darbuotojų, sujungti ligonines pavyko. Tai nulėmė valdančiųjų balsai. Praėjusiame tarybos posėdyje buvo patvirtintos gydymo įstaigų reorganizavimo sąlygos. Ligoninės direktoriai teisės aktų nustatyta tvarka turėjo paruošti reorganizavimo sąlygų aprašą, o Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės direktorius įgaliotas ne tik pasirašyti Kauno klinikinės ligoninės įstatus, bet ir įregistruoti įstaigą Juridinių asmenų registre.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min