Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 11d. 13:23

Reguliuojant elektros energijos, dujų ir šilumos kainas svarbiausi gyventojų interesai

Dalia Grybauskaitė ir Diana Korsakaitė
Prezidentės spaudos tarnyba nuotr. / Dalia Grybauskaitė ir Diana Korsakaitė
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą ir naujuoju Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininku teikia Seimui tvirtinti Dianą Korsakaitę, šiuo metu einančią Ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Prezidentės D. Grybauskaitės nuomone, D. Korsakaitės darbo patirtis ryšių reguliavimo tarnyboje bus naudinga siekiant kokybinių komisijos darbo pokyčių, teigiama Prezidentės spaudos tarnybos išplatintame pranešime spaudai.

Prezidentė pabrėžė, kad Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos profesionalumas reguliuojant natūralias monopolijas yra svarbus ir visiems šalies gyventojams, ir Lietuvos verslui. Valstybės vadovės teigimu, ypač jautrus gyventojams ir verslui yra elektros energijos, dujų ir šilumos kainų nustatymas.

Valstybės vadovė paragino Valstybės kainų ir energetikos kontrolės komisiją atidžiai bei kompetentingai atlikti pavestas reguliavimo funkcijas ir teikti siūlymus, kaip padaryti reguliavimą efektyvesnį ir užtikrinti kuo mažesnes ekonomiškai pagrįstas reguliuojamąsias kainas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min