Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2019 02 20

Reklama su žiurkėmis pagarsėjusi konservatorių kandidatė paskelbė kovojanti su vorais

Politine reklama, kurioje žiurkes lygina su liberalais, sudegina ir užkasa, pagarsėjusi Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatė į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą Goda Karazijaitė paviešino naują vaizdo klipą. Šįkart taip pat neapsieita be gyvūnų – vorų.
Goda Karazijaitė
Goda Karazijaitė / Mindaugas Mikulėnas

Įrašą su žiurkėmis kandidatė, sulaukusi kritikos, ištrynė. Tačiau trečiadienį kandidatė paviešino naują įrašą. Ir vėl su gyvūnais. Šįkart – vorais.

Nors klipe akcentuojama, kad gyvūnai filmuojant įrašą nenukentėjo, reklamoje daugiau šansų nukentėti turėjo pati politikė, mat voras ropojo jos batu.

„Vilniaus požemiuose, lyg korupcijos voratinkliuose, pilna visokių pavojingų gyvių“, – taria G.Karazijaitė, o kamera krypsta į jos batu ropojantį vorą.

VIDEO: Reklama su žiurkėmis pagarsėjusi konservatorių kandidatė šįkart ėmėsi vorų

„Mes iškapstysime šias rubikonines raizgalynes“, – tęsia kandidatė, nors kapsto žemę, o ne voratinklius. Ji akcentuoja kalbanti apie nacionalinio stadiono statybas, dėl kurių trečiadienį Vilniaus savivaldybės taryba turi priimti lemiamą sprendimą.

Tačiau ne visiems patiko ir šis G.Karazijaitės įrašas.

Štai taip pat su konservatoriais į Vilniaus savivaldybės tarybą kandidatuojantis Eimantas Norkūnas kolegei feisbuke rašo, kad jos reklamomis labiausiai džiaugiasi Liberalų sąjūdis.

„Liberalų sąjūdis, esu tikras, jau yra tavo fanai ir prašo nesustoti – tavo rankomis yra daroma jų rinkimų kampanija. Mes esame viename sąraše – viskas ok, tai išgyvensiu. Bet su keliais kitais kandidatais esi viename masiškai atspausdintame lankstinuke. Tai reiškia, kad jūsų reputacija (įvaizdis) yra susietas tarpusavyje. Ir būtų labai gražu iš tavo pusės, jei prieš leisdama tokias reklamas, pamėgintum gauti jų pritarimą. Ir dar labiau nustebčiau, jei jie tam pritarė.

Nes dabar kažką tiesiog palieki ant ledo. Taip politika buvo daroma iki šiol ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės nebetiki politikais. O iš naujos kartos žmonės tikisi ir naujų standartų. Tik kylančių aukštyn, bet ne žemyn“, – rašo jis.

G.Karazijaitė atsako, kad politinė satyra ir turi būti aštri.

„Ir suprantu, kad gali būti vertinama nevienareikšmiai. Dar kartą pasikartosiu, kad savo pasisakymais tikrai nenoriu nieko įžeisti ar juolab pakenkti bendražygiams. Manau, kaip tik atvirkščiai – Vilniaus miesto problemos yra tokios aštrios, kad apie jas paprastai kalbėti nebeišeina. Tiek atliekų krizė, sukėlusi žiurkių antplūdį, tiek dešimtmečiais „statomas“ nacionalinis stadionas ir prieš pat rinkimus dėl jo priiminėjami skuboti sprendimai yra problemos daug aštresnės už bet kokią politinę satyrą“, – aiškina ji.

VIDEO: Konservatorės politinė reklama: sudegino nudvėsusią žiurkę

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Parašykite atsiliepimą apie 15min