Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 07:38

Rekonstrukciją vilkina neįteisintas priestatas

Sporto mokykla „Baltų ainiai“ yra svarbi žiemos sporto šakų propaguotojų rengimo bazė, tačiau dabartinė pastato būklė – kritinė.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Sporto mokykla „Baltų ainiai“ yra svarbi žiemos sporto šakų propaguotojų rengimo bazė, tačiau dabartinė pastato būklė – kritinė.

Aušros gatvėje įsikūrusios Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ sporto bazė ruošiama rekonstrukcijai. Tiesa, darbus kiek stabdo neįteisintas 20 kv. m ploto priestatas.

Šiuo metu jau atliktas „Baltų ainiai“ sporto bazės pastato rekonstrukcijos investicijų projektas ir siūlymų studija. Bendra viso pastato renovacijos projekto įgyvendinimo vertė - 7,5 mln. Lt.

Prieš kurį laiką susirūpinta, darbai gali stoti dėl to, kad nedidelis sporto bazei priklausantis priestatas iki šiol yra neįteisintas, tačiau jį nutarta kuo skubiau įteisinti ir taip išspręsti problemą. Tikimasi, kad ledo arenos renovacijos darbai turėtų prasidėti jau po trijų mėnesių.

„Visas pastatas dabar yra apgailėtinos būklės“, – situacijos negražino L.Krauzienė

Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ direktorės Laimutės Krauzienės manymu, didesni rūpesčiai užgrius tada, kai renovacijos darbus reikės derinti prie čia besitreniruojančių sportininkų grafiko. „Darbus bus privaloma derinti su sportininkų treniruočių režimu, nes jie dalyvauja ir pasaulio, ir Europos čempionatuose. Laikinai gal ir galėtume rasti kur treniruotis, bet tai problemos neišspręstų“, - sakė L.Krauzienė.

Direktorė pasakojo, kad po rekonstrukcijos pastato dydis ir plotas nepasikeis. Pagrindiniai darbai bus atliekami viduje, taip pat bus tvarkoma ir pastato išorė. „Pastatas turi nepanaudotas 300 kv. metrų patalpas, jų aukštis 6 metrai. Jas numatyta suskirstyti į daug naujų patalpų, kurios išspręstų ne vieną problemą. Atsirastų choreografijos salė, bendro fizinio pasiruošimo salės, metodiniai kabinetai, papildomos persirengimo, buitinės patalpos“, - vardino L.Krauzienė.

Anot pašnekovės, pagrindinis renovacijos uždavinys - sustiprinti pastato konstrukcijas, pakeisti langus, ledo arenos bortus. Šiuo metu visiškai neveikia šildymo ir vėdinimo sistemos, taigi, pastatas neatitinka jokių šiuolaikinių reikalavimų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min