Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rekordinei šukuosenai – 1500 orchidėjų žiedų

Net į tris rekordus pretenduojančią šukuoseną, kuriai prireikė 1500 orchidėjos žiedų, M.Vasiliauskas (viduryje) kūrė net tris paras.
Organizatorių nuotr. / Net į tris rekordus pretenduojančią šukuoseną, kuriai prireikė 1500 orchidėjos žiedų, M.Vasiliauskas (viduryje) kūrė net tris paras.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Originaliais rekordais garsėjantis kaunietis Modestas Vasiliauskas pasižymėjo ir savaitgalį švęstos Valentino dienos proga – Meilės dieną jis sukūrė šukuoseną iš 1500 orchidėjų žiedų.

„Tai buvo vienas iš ilgiausiai trukusių mano darbų. Gėlių girliandą vėriau tris paras. Ruošiantis ankstesniems rekordams man nuolat kas nors talkindavo. Šį kartą viską dariau pats“, - sakė floristas ir dizaineris M.Vasiliauskas.

Valentino dienos vakarą Kaune, „Latino“ bare, rekordinės šukuosenos modeliu tapusią Eglę Asijavičiūtę net 3 valandas šukavo vieno Kauno grožio salono meistrai. Tris paras gaminta orchidėjų girlianda prie merginos galvos buvo tvirtinama visą valandą. Tam, kad modeliui nuo nemažo svorio nenusvirtų galva, 3,91 m ilgio gėlių žiedų girlianda viso renginio metu buvo nuolatos kieno nors prilaikoma.

M.Vasiliauskas prasitarė, kad šis rekordas gerokai patuštino kišenę - „Latino“ bare vykęs renginys atsiėjo apie 3000 Lt. Dizaineris džiaugėsi, kad finansinę naštą kartu su juo dalinosi baro savininkė Inga Budrienė. „Vien tik vielutės, ant kurios buvo kuriama kompozicija, prireikė viso kilometro. Ant jos buvo suverti 7 tūkst. karoliukų, daugybė magnolijos lapelių bei 1500 orchidėjų žiedų“, – vardino M.Vasiliauskas. Visas kūrinys po renginio buvo padovanotas E.Asijavičiūtei.

Šiuo savo kūriniu M.Vasiliauskas tikisi susišluoti net tris rekordus: iš 1500 orchidėjų žiedų sukurta šukuosena, 3,91 metro gėlių žiedų kasa ir daugiausia orchidėjų žiedų Valentino proga gavusi mergina. M.Vasiliauskas tikino, kad originali šukuosena galėtų būti kuriama ne tik siekiant rekordo, bet ir iškilmingų švenčių proga: „Panaši šukuosena itin tiktų jaunosioms vestuvių dieną. Bet reikėtų naudoti mažiau žiedų“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min