Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Religine dvasia persmelktoje Šv. Valentino dienoje Kaune – konservatorių priešrinkiminis šou

Renginio akimirka
Aliaus Koroliovo nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštą kartą Kauno arkivyskupijos organizuota Šv. Valentino diena priminė pop renginį. Į „Žalgirio“ areną iš visos Lietuvos nemokamo koncerto, pamokslų, visuomenėje žinomų žmonių pasvarstymų ir konservatorių politikų kalbų buvo suvežta virš 10 tūkst. įvairaus amžiaus žmonių – ir mokinių, ir vienuolių, ir eilinių piliečių.

Šį kartą pavadinto „Meilė kuria šeimą“ renginio globėjai – Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ir Seimo pirmininkė konservatorė Irena Degutienė. Tad nieko keisto, kad pirmose eilėse priešais sceną sėdėjo visa Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos „grietinėlė“: premjeras Andrius Kubilius, Rimantas Jonas Dagys, Jurgis Razma, Kazimieras Starkevičius, Arimantas Dumčius.

Šalia centrinės valdžios atstovų sėdėjo bendrapartietis Kauno meras Andrius Kupčinskas su šeima. Vienas stipriai politizuoto renginio, primenančio pasiruošimą sparčiai artėjantiems Seimo rinkimams, rėmėjų – Kauno miesto savivaldybė.

Pirmoji kalbą sakiusi I.Degutienė griebė jautį už ragų: „Tai ne butaforinė, o tikra meilės diena, todėl, kad mes susituokę, kurie turi vaikus, anūkus. Nėra didesnės vertybės už šeimą. Darna, viltis, ramybė...tai gali padaryti tik tie, kurie turi šeimą. Ir Seime yra suburta grupė „Už šeimą“, – emocingai kalbėjo Seimo pirmininkė.

S.Tamkevičius išreiškė stiprų palaikymą konservatorių partijai: „Kur meilė veda? – Į šeimą. Sveikinu tuos Seimo narius, kurie yra tvirtai užsiangažavę už tikrą šeimą. Linkiu jiems Dievo palaimos“.

Renginio vedėjas Benas Ulevičius pernelyg rimtą šventei atmosferą bandė prablaškyti juokais: „Meilė be šeimos kuria laikiną dvejetą, o gal ir trejetą“.

Į renginį galėjo nemokamai patekti visi norintys, prieš tai užsiregistravę ir atsiėmę pakvietimus Kauno arkivyskupijoje. Minia žmonių pasirodymus surengė Kauno šokio teatras „Aura“, Edmundas Seilius ir Kristina Zmailaitė, Burgundiškas Kauno choras, Linas Adomaitis, patriotinio roko grupė „Thundertale“. Mintimis dalinosi kunigas Erastas Murauskas, krepšininkas Markas Popovičius, vienas iš skandalingojo šou „Radioshow“, ne kartą pašiepusios bažnyčią, kūrėjų Rimantas Šapauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min