Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Remtini Kauno rajono moksleiviai nebepusryčiaus nemokamai

Dar šiemet įvedus nemokamą visų pradinukų maitinimą dabar jau norima jo atsisakyti.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Valgykla
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo šiol Kauno rajone socialiai remtiniems moksleiviams bus skiriami tik nemokami pietūs ir lėšų reikalingiausiems mokykliniams reikmenims įsigyti. Iki šiol remtini moksleiviai gaudavo ir nemokamus pusryčius arba pavakarius.

Tvarka pasikeitė įsigaliojus naujam Kauno rajono savivaldybės tarybos sprendimui. Naujuose kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams ir paramos mokinio reikmenims įsigyti tvarkos aprašuose nurodytos dvi socialinės paramos mokiniams rūšys: nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims įsigyti. Nemokami pietūs bus teikiami visiems mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams. Nemokami pusryčiai arba pavakariai ypač sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams bus skiriami tik išimtiniais atvejais.

Naujoji tvarka taip pat numato, kad parama mokykliniams reikmenims įsigyti bus teikiama pinigais ir nepinigine forma. Teikiant piniginę paramą, rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrius pareiškėjui perves lėšas į jo sąskaitą banke. Jeigu mokinys auga socialinės rizikos šeimoje ir parama jam teikiama nepinigine forma, mokinio reikmenimis aprūpins seniūnijos socialinio darbo organizatorius ir Kauno rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro darbuotojas darbui su socialinės rizikos šeimomis.

Šiuo metu Kauno rajono savivaldybės teritorijoje veikia 7 gimnazijos, 8 vidurinės, 10 pagrindinių, 1 pradinė mokykla, 6 mokyklos-darželiai. 2009 m. mokinio reikmenys skirti 2 725 mokiniams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min