Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rengiama tarptautinio Vilniaus oro uosto sanitarinės apsaugos zona

Oro uostas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Oro uostas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto plėtros departamente įvykusiame oro uosto administracijos atstovų ir Miesto plėtros departamento vadovybės susitikime nuspręsta organizuoti specialiojo planavimo dokumento – Tarptautinio Vilniaus oro uosto sanitarinės apsaugos zonos (SAZ) rengimą.

Savivaldybė, kaip planavimo organizatorius, artimiausiu metu numato parengti apie 328 ha teritorijos, į kurią įeina ir Vilniaus oro uosto sklypo teritorija, detalųjį planą. Nekeičiant esamo naudojimo ir tvarkymo režimo, numatoma patikslinti arba pakeisti oro uosto sklypo ribas ir šiaurinės dalies ties pagrindiniu įvažiavimu plotą, atsisakyti sklype esančios A. Vaitkaus gatvės, o oro uosto prieigose suformuoti atskirą erdvę automobilių stovėjimo aikštelei. Taip pat detaliajame plane numatyta atskirti dalį sklypo prie statinių, priklausančių VGTU Antano Gustaičio aviacijos institutui, suformuojant jo veiklai plėtoti būtiną atskirą sklypą. Rengiant detalųjį planą, numatoma atlikti strateginio poveikio aplinkai vertinimą (SPAV), praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Šiuo metu yra rengiami Vilniaus miesto aglomeracijos triukšmo strateginiai žemėlapiai, kuriuose bus pavaizduoti tiek orlaivių transporto, tiek oro uosto, kaip pramoninio triukšmo šaltinio, triukšmo sklaidos rezultatai, apie kuriuos bus informuota visuomenė, parengti ir patvirtinti triukšmo prevencijos planai.

Temos Oro uostas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min