Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 09:27

Rengs ne tik Jūros šventę

Jūros šventės 2010 akimirka.
I.Ozturhan/15min.lt nuotr. / Tradiciškai pasiruošimas didžiausiai uostamiesčio fiestai prasideda sausio mėnesį.
Nuo rugsėjo, kai prašymą atleisti iš pareigų uostamiesčio Savivaldybės administracijai pateikė VšĮ „Jūros šventė“ vadovas Remigijus Mockus, imtasi pokyčių pačioje įstaigoje.

„Įstaigos „Jūros šventė“ įstatai turėtų būti išplėsti naujomis veikomis. Iki šiol įstaiga kuravo tik vienos šventės organizavimą, tad, valdybos nuomone, tai per didelė prabanga miestui, ypač kai uostamiestyje atsiranda tarptautinio lygmens renginių“, – Savivaldybėje pristatydama sprendimo projektą, kuris bus svarstomas gruodžio 23-iąją miesto tarybos posėdyje, sakė Kultūros skyriaus vedėja ir VšĮ „Jūros šventė“ valdybos narė Jolanta Braukylienė.

Šiuo projektu siūloma keisti ir pačios įstaigos pavadinimą, esą dabartinis – „Jūros šventė“ – ėmus organizuoti daugiau įvairių didžiųjų miesto renginių, nebeatitiks realybės. Užsimenama, kad dabartinį pavadinimą turėtų keisti kitas – „Klaipėdos šventės“.

„Tokiai įstaigai su gerokai išplėstomis veikomis reikalingas iniciatyvus, inovatoriškas ir kūrybingas vadovas. Jei bus patvirtinti naujieji įstatai, kalbėsime su direktoriumi, ar jis pasirengęs perlipti aukštesnių reikalavimų kartelę“, – paklausta, ko tikimasi iš įstaigos vadovo, teigė J.Braukylienė.

Pasak J.Braukylienės, įstaiga turi ambicijų kuruoti Europiadas, imtis jubiliejinių 2012 metų renginių programos, bei naujų reprezentacinių renginių organizavimo. Kiekvienam projektui būtų samdomas atskiras projektų vadovas. Iki šiol, pagal įstatymą, viešoji įstaiga galėjo užsiimti ir komercine veikla, tačiau, pasikeitus įstatams, jei pritars taryba, bus nustatytos siauresnės veiklos ribos.

Pats ligšiolinis įstaigos direktorius Remigijus Mockus, jai vadovaujantis nuo 2004-ųjų, nebuvo kalbus: „Yra įvairiausių priežasčių, kodėl rugsėjį pateikiau prašymą mane atleisti iš pareigų. Pagal įstatymą, jei į pasiūlymą nutraukti darbo sutartį nėra atsakyta, laikoma, kad jis atmestas. Antrą kartą nesikreipiau. Dėl pačios įstaigos minčių yra įvairių, pasiūlymų taip pat, bet dabar dar apie tai anksti kalbėti“.

Savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius patvirtino, kad R.Mockaus prašymas atleisti nebuvo svarstomas, ieškota kompromisų, tad jis ir toliau vadovauja įstaigai.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min