2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 11 10

Renkamas Kauno miesto prekės ženklas ir šūkis

Baigėsi Kauno miesto savivaldybės administracijos paskelbto konkurso miesto prekės ženklo ir šūkio sukūrimo paslaugoms įsigyti paraiškų pateikimo laikas. Kauniečiai kviečiami reikšti savo nuomonę iki šių metų lapkričio 14 d. balsuojant už labiausiai patinkantį ženklą ir šūkį.
Kauno miesto prekės ženklai
Kauno miesto prekės ženklai / 15min.lt nuotr.

Visuomenės nuomonė yra svarbi vertinimo komisijai, kuri, taip pat įvertinusi ekspertų nuomones, priims galutinį sprendimą. Tikimasi, kad iki šių metų pabaigos Kaunas turės miesto prekės ženklą ir šūkį.

Skelbto konkurso tikslas buvo sukurti Kauno miesto prekės ženklą ir šūkį, kuris kurtų ir palaikytų patrauklaus miesto įvaizdį, palankų turizmo, verslo ir investicijų plėtojimui, išryškintų miesto dinamiškumą, inovatyvumą, kūrybiškumą, modernumą, akademiškumą, verslumą, skatintų atvykstamąjį ir vietinį turizmą bei didintų miesto konkurencingumą.

Miesto prekės ženklui ir šūkiui buvo keliami tokie vertinimo kriterijai, kaip skaitomumas ir suprantamumas tarptautiniame kontekste, įsimintinumas, originalumas ir išskirtinumas. Svarbūs vertinimo kriterijai yra ir atlikimo profesionalumas, kūrybiškumas bei meniškumas.

Balsuoti galima svetainėje Kaunas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min