Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 11:43

Renkamas Kauno miesto prekės ženklas ir šūkis

Kauno miesto prekės ženklai
15min.lt nuotr. / Kauno miesto prekės ženklai

Baigėsi Kauno miesto savivaldybės administracijos paskelbto konkurso miesto prekės ženklo ir šūkio sukūrimo paslaugoms įsigyti paraiškų pateikimo laikas. Kauniečiai kviečiami reikšti savo nuomonę iki šių metų lapkričio 14 d. balsuojant už labiausiai patinkantį ženklą ir šūkį.

Visuomenės nuomonė yra svarbi vertinimo komisijai, kuri, taip pat įvertinusi ekspertų nuomones, priims galutinį sprendimą. Tikimasi, kad iki šių metų pabaigos Kaunas turės miesto prekės ženklą ir šūkį.

Skelbto konkurso tikslas buvo sukurti Kauno miesto prekės ženklą ir šūkį, kuris kurtų ir palaikytų patrauklaus miesto įvaizdį, palankų turizmo, verslo ir investicijų plėtojimui, išryškintų miesto dinamiškumą, inovatyvumą, kūrybiškumą, modernumą, akademiškumą, verslumą, skatintų atvykstamąjį ir vietinį turizmą bei didintų miesto konkurencingumą.

Miesto prekės ženklui ir šūkiui buvo keliami tokie vertinimo kriterijai, kaip skaitomumas ir suprantamumas tarptautiniame kontekste, įsimintinumas, originalumas ir išskirtinumas. Svarbūs vertinimo kriterijai yra ir atlikimo profesionalumas, kūrybiškumas bei meniškumas.

Balsuoti galima svetainėje Kaunas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min