Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Repertuare susipins pavasario kontrastai ir vasaros romantika

Su programa „Melodija ir ritmas. Pavasario kontrastai” jau rytoj publiką kaitins ansamblis „Giunter Percussion“.
Koncertų salės nuotr. / Su programa „Melodija ir ritmas. Pavasario kontrastai” jau ketvirtadienį publiką kaitins ansamblis „Giunter Percussion“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos koncertų salė jau sudarė renginių, kurie užbaigs 6-ąjį koncertinį sezoną, repertuarą.

Pasak koncertų organizatorių, vieni Klaipėdos koncertų salės gegužės–birželio repertuaro renginiai kaitins tarsi kaitri vasaros saulė, kiti suteiks gaivų garsų pavėsį. Žadama, kad pavasario kontrastai ir vasaros romantika žinomų Lietuvos ir užsienio atlikėjų parengtose programose klausytojams suteiks neišdildomų akimirkų.

Su programa „Melodija ir ritmas. Pavasario kontrastai” jau ketvirtadienį publiką kaitins ansamblis „Giunter Percussion“. Šiuolaikinę muziką, intriguojančią kontrastingais tembrų deriniais ir veržlia ritmika, su mušamųjų ansamblio pritarimu gros solistai Pavelas Giunteris (mušamieji), Zbignevas Levickis (smuikas) ir Povilas Jacunskas (violončelė).

Karilionininkas Stanislovas Žilevičius šeštadienį minės savo kūrybinės veiklos 25-metį. Ta proga Klaipėdos laikrodžių muziejaus kiemelyje rengiamas kariliono muzikos koncertas, kuriame jubiliatas skambins varpais.

Viešės duetai

Gegužę ir birželį vyks net trijų dainininkų duetų koncertai. Juose bus galima pasigėrėti jau pripažintų ir jaunosios kartos solistų balsais, kurie publiką patrauks melodingomis arijomis ir dainomis.

Su barokinės muzikos programa „XVI – XVII amžių prisilietimas“ gegužės 12 dieną prisistatys kraštietė Giedrė Zeicaitė (sopranas) ir Andrejus Kalinovas (tenoras), šiuo metu gyvenantis Austrijoje. Solistams pritars senosios muzikos entuziastų ansamblis „Affectus“ iš Vilniaus.

Gegužės 19-ąją  scenoje liesis Lietuvos operos ir baleto teatro solistės Sigutės Stonytės (sopranas) ir unikalaus balso savininko Viktoro Gerasimovo (sopraninas) balsai. Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus, pasirodys tiek su Klaipėdoje dar negirdėtais solistais, tiek su ištikimais savo bičiuliais.

Gegužės 21 dieną su orkestru muzikuos Alexanderis Puliajevas (Rusija-Vokietija), į Klaipėdą atsivešiantis XIX a pradžios hamerklavyrą. Juo solistas gros Antonio Salieri ir  Wolfgango Amadeus Mozarto koncertus.

„Žaismingos muzikos orkestro“ 4-oji serija jaunuosius klausytojus pakvies gegužės 28 dieną. Su kūrybingojo Mindaugo Piečaičio diriguojamu Klaipėdos kameriniu orkestru šį kartą pasirodys itin gausus moksleivių būrys – net 22 Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos, J. Kačinsko ir J. Karoso muzikos mokyklų, Vydūno vidurinės mokyklos auklėtiniai ir studentas Tomas Pūtys. Išgirsime, kaip skamba „Žaislinis liūtas“, o vienu fortepijonu gros net keturių pianisčių ansamblis.

J.Andriejauskaitės nuotr./Koncertų salė jau parengė visą programą, kuria užbaigs 6-ąjį koncertinį sezoną.
Koncertų salė jau parengė visą programą, kuria užbaigs 6-ąjį koncertinį sezoną.

Spalvingas birželis

Spalvingų renginių netrūks ir birželį. Klaipėdoje vėl viešės fortepijono magas Aleksandras Palei, romantinės muzikos atveš Peterburgo valstybinis akademinis simfoninis orkestras. Birželio pabaigoje liesis Afrikos ritmai, Klaipėdoje viešės ansamblis „Africa sonante“.

Koncertinis sezonas baigsis ir garsai nutils tik Koncertų salės scenoje, tačiau aplink jie toliau skambės. Birželio 26 dieną prasidės vasaros koncertų ciklas „Nuo Joninių iki Žolinės“, kurio renginiai vyks šeštadienio vakarais Klaipėdos koncertų salės parko estradoje.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min