TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Riaušės – proga patuščiažodžiauti

Sulaikomi riaušininkai
Apie pareigūnų veiksmus riaušių metu politikai beveik nė nekalbėjo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Popietę Seimas surengė diskusiją apie sausio 16-osios protesto mitingą, peraugusį į riaušes. Iš tribūnos buvo rėžiamos kalbos, tačiau opozicija ir pozicija vieni kitų girdėti nenorėjo.

Plenarinių posėdžių salės balkone maždaug 10 minučių diskusijos pasiklausę „Fronto“ lyderis Algirdas Paleckis ir „tvarkietis“ Audrius Butkevičius netrukus į, anot jų, „pezančių“seimūnų kalbas numojo ranka ir išėjo.

Opozicijos lyderis Gediminas Kirkilas ragino atsiprašyti žmonių ir padėti nukentėjusiems. Pasak jo, tai turėtų padaryti Seimo pirmininkas ir premjeras. „Valdančiajai koalicijai reikia atsikratyti arogancijos ir pradėti girdėti žmones“, – teigė G.Kirkilas.

Jis ragino premjerą Andrių Kubilių atšaukti kai kuriuos nepamatuotus sprendimus, pavyzdžiui, dėl kasos aparatų turguose, o Seimo pirmininką Arūną Valinską – atšaukti visus apribojimus žiniasklaidai.

A.Kubilius atrado gerų pusių

„Gal net ir galima padėkoti penktadienio įvykiams, padėjusiems suvokti, jog visi gyvename sudėtingomis sąlygomis“, – įžvelgė teigiamų riaušių pusių A.Kubilius. Jis kalbėjo ne apie riaušes, bet apie sunkmetį. A.Kubilius žadėjo penktadienį susitikti su smulkiojo verslo atstovais. Anot jo, dėl kasos aparatų jokių sprendimų dar nėra, – esą visa tai bus aptarta su verslininkais.

Gal net ir galima padėkoti penktadienio įvykiams, padėjusiems suvokti, jog visi gyvename sudėtingomis sąlygomis, – A.KubiliusA.Kubilius teigė, jog nepamatuoti gandai esą ir dėl senatvės bei invalidumo pensijų apmokestinimo. Esą kabama tik apie neapmokestinamo minimumo skaičiavimą, bet ne apie pensijų apmokestinimą.

15min.lt primena, jog pagal naujuosius įstatymus pensijas sumuojant prie bendrų pajamų, neapmokestinamas minimumas mažėja, tuo pačiu pensininkui mažėja ir socialinė išmoka. A.Kubilius, to nelaikantis pensijos mažinimu, žadėjo apie tai kalbėtis su pensininkų organizacijomis.

Liepė atsistatydinti

„Tvarkos ir teisingumo“ lyderis Valentinas Mazuronis rėžė iš peties: Seimo pirmininkas ir premjeras dėl tokių įvykių privalo atsistatydinti! Permainų koalicijos valdymą jis išvadino diktatūra. „Jeigu nenorite, kad kartotųsi penktadienio įvykiai, keiskite požiūrį į žmones, keiskitės patys“! - ragino V.Mazuronis.

Apie policijos darbą, ašarines dujas ir gumines kulkas, nuostolius, riaušių organizatorius beveik niekas neužsiminė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min