Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Riaušininkų sudaužyto automobilio vairuotojas: „Laimei, nesudaužė bent manęs“ (atnaujinta 18.17 val., nuotraukos)

Riaušininkai žiauriai sudaužė važiuojantį automobilį.
„Scanpix“ nuotr. / Riaušininkai žiauriai sudaužė važiuojantį automobilį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalui 15min.lt pavyko rasti neramumų Vilniuje metu Goštauto gatve važiavusio ir riaušininkų užpulto automobilio vairuotoją bei tiksliai atkurti visą incidento seką.

Penktadienį riaušių prie Seimo metu Goštauto gatve iki Žvėryno tilto automobilių eismas buvo leidžiamas. Policija buvo užtvėrusi gatvę tik ties Seimu. Vairuotojai, važiuojantys Goštauto gatve Seimo link, ties Žvėryno tiltu privalėjo apsisukti ir važiuoti atgal, nes riaušių metu minia žmonių stovėjo ant Žvėryno tilto, o ties Seimu policija buvo užtvėrusi gatvę.

Vienam šiuo maršrutu nusprendusiam važiuoti vairuotojui tokie kelionė baigėsi liūdnai. Sankryžoje ties Žvėryno tiltu įsisiautėję jaunuoliai Goštauto gatve riedantį automobilį apdaužė, apspardė, apmėtė plytgaliais bei buteliais.

15min.lt šaltinių teigimu, sankryžoje apsisukant automobiliui kažkas iš minios šūktelėjo: „Ei, žiūrėkit, čia Seimo automobilis važiuoja." Tai ir paskatino įniršusią minią išlieti įtūžį ant niekuo dėto vairuotojo.

Nuostolių dar nesuskaičiavo

15min.lt pavyko sužinoti, kad minėtu automobiliu naudojasi UAB „Neo Group“. Incidento metu automobiliu į biurą, esantį Konstitucijos prospekte, Vilniuje, važiavo bendrovės viešųjų reikalų vadovas Gintautas Dirgėla.

G.Dirgėla 15min.lt tikino, kad mašina šiuo metu atiduota apžiūrėti, o padaryti nuostoliai kol kas nenustatyti.

„Automobilis – įmonės, pirktas išperkamosios nuomos būdu. Kadangi tai lizingu pirktas automobilis, jie turbūt derinsis su draudikais tiesiogiai“, – kalbėjo G.Dirgėla.

Iš automobilio neišlipo

 „Pamaniau, kad per Gedimino prospektą nepravažiuosiu. Mąsčiau – apvažiuosiu Goštauto gatve, nes mitinguotojai turėjo eiti į Vyriausybę. Važiavau, eismo niekas niekur nenukreipė. Goštauto gatvėje pamačiau, kad prie antrųjų Seimo rūmų policija užtvėrusi kelią. Pamačiau, kad Goštauto gatve toliau nenuvažiuosiu, ant Žvėryno tilto buvo prisirinkę žmonių, taigi supratau, kad ten irgi nepravažiuosiu. Pamaniau, kad Gedimino prospekto ir Goštauto gatvės sankryžoje apsisuksiu ir važiuosiu atgal“, – detaliai pasakojo UAB „Neo Group“ viešųjų reikalų vadovas.

Vyras pasakojo, esą netikėtai išgirdo beldimą į stiklą. Nuotraukose matyti, kad vairuotojas buvo atidaręs automobilio dureles ir jau buvo belipąs aiškintis, kas vyksta, tačiau paskutiniu metu persigalvojęs.

„Tada vienas toks pabeldė į langą ir sako: „Tu iš čia važiuok, ko čia važinėji?“ Aš atsakiau: „Norėjau važiuoti į darbą“, – vos minutę trukusio incidento detales pasakojo G.Dirgėla.

Netinkamu laiku netinkamoje vietoje

G.Dirgėla pasakojo staiga pajutęs laviną smūgių, tačiau nesuvokė, kas vyksta. Tik kai buvo išdaužti keli mašinos stiklai, vyras suprato situacijos rimtumą.

„Iškart nepradėjau važiuoti, nes nesupratau, kas vyksta. Kai išdaužė galinį langą, supratau, kas darosi. Tuomet pavažiavau į priekį, kažkas dar kažką metė į šoninį langą. Aš nežinau, kodėl kliuvo būtent man. Pasitaikiau po ranka“, – pasakojo vyriškis.

Norėjo išlipti, bet persigalvojo

G.Dirgėla pasakojo turėjęs minčių išlipti iš automobilio ir apžiūrėti, kokia žala padaryta, tačiau paskutiniu momentu persigalvojęs.

Ne tik stiklą, bet ir galvą būtų praskėlę, – įsitikinęs G.Dirgėla.„Buvo mintis išlipti iš automobilio, bet, ačiū Dievui, praėjo. Pamaniau, kad ne tik stiklą, bet ir galvą būtų praskėlę“, – kalbėjo vairuotojas.

Paklaustas, kaip vertina tokius įvykius, kai traiškoma viskas, kas pakliūva po kojomis, G.Dirgėla sakė: „Blogai. Žmonės, kurie ten buvo ir apdaužė mano mašiną, nieko bendra neturi nei su reikalavimais Vyriausybei, nei su profsąjungomis, kurios organizavo mitingą. Jie atėjo pasiautėti, rado progą. Keistas požiūris.“

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min