Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinkdami geriausią Kauno kino festivalio filmą žiūrovai galės laimėti dovanų sau

Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė ir programos sudarytojas Tomas Tengmarkas.
Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatorių nuotr. / Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė ir programos sudarytojas Tomas Tengmarkas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį prasidėsiantis Tarptautinis Kauno kino festivalis, bendradarbiaudamas su kokybiško kino TV kanalu „Silver“, skelbia žiūrovų simpatijų konkursą. Jį laimėjusio filmo kūrėjams bus įteikta „Silver“ taurė ir suteikta galimybė nemokamai reklamuoti filmą visuose „Non stop television“ priklausančiuose kanaluose, tarp jų ir kanale „Silver“.

Už patikusius filmus bus galima balsuoti viso festivalio metu, spalio 1-10 dienomis kino teatre „Forum Cinemas Kaune“ su specialiais balsavimo biuleteniais bei internetu – festivalio svetainėje www.kinofestivalis.lt.

Daugiausiai žiūrovų balsų pelnęs filmas bus paskelbtas per festivalio uždarymą Kaune spalio 10 dieną. Balsuojantys žiūrovai turės galimybę laimėti „Silver“ įsteigtą prizą – skaitmeninį fotoaparatą „Nikon P100“.

„Televizijos kanalas „Silver“ yra vienas iš nedaugelio, atitinkančių intelektualaus kino mylėtojo skonį. Šiuo kanalu rodomi tik reikšmingi, kritikų ir festivalių įvertinti, daugiausia šiuolaikiniai kino kūriniai. Bendra gero kino rodymo idėja sieja jį su Kauno kino festivaliu, todėl šis bendradarbiavimas yra itin džiuginantis. Pagrindinis apdovanojimas – išties prasmingas, - sakė Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė. – Informacijos sklaidos, reklamos stoka neretai tampa slenksčiu kinui pasiekti kino teatrų repertuarus ir dėl to filmai lieka tik festivalių programose. Mūsų tikslas neapsiriboja vien festivalio programomis. Mes kartu su oficialiuoju festivalio partneriu „Silver“ siekiame daryti poveikį Lietuvos žiūrovų kino skonio kaitai, taip pat deklaruojame paramą kino industrijos vystymui“.

Be to, balsuojantieji už labiausiai patikusį festivalio kūrinį dalyvaus loterijoje. Iš sąrašo balsavusiųjų už daugiausiai simpatijų pelniusį filmą bus ištrauktas vienas, kuris laimės „Silver“ įsteigtą prizą – skaitmeninį fotoaparatą „Nikon P100“.

Ketvirtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks spalio 1-17 dienomis Kaune ir Vilniuje, kino teatruose „Forum Cinemas“, „Pasaka“ ir „Skalvija“. Visa programa ir daugiau informacijos apie festivalį – svetainėje www.kinofestivalis.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min