Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 3d. 20:32

Rinkimai Panevėžyje: mažesnė taryba ir buvusių bendražygių kova dėl karūnos

Panevėžys
Sauliaus Zauros nuotr. / Panevėžys

Tai bus pirmoji kadencija, kai Panevėžio mieste dėl sumažėjusio gyventojų skaičiaus dirbs ne 31, o 27 tarybos nariai. Taip pat ypatingi ir šie merų rinkimai – pagrindiniai favoritai – buvę to paties judėjimo atstovai. Ar laimės trečias, kai du pešasi prie skilusios geldos?

Šiemet dėl Panevėžio mero posto susigrūmė 11 kandidatų. Lyderiais visada buvo laikomi dabartinis, bet nuo pareigų nušalintas meras architektas Rytis Mykolas Račkauskas (Visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“) ir Seimo narys Povilas Urbšys (Visuomeninis rinkimų komitetas „Kurkime jaukų miestą Kartu“) – abu kilę iš to paties politinio judėjimo, kuris skilo.

Dar viena lygiavertė kandidatė – konservatorių atstovė verslininkė Indiana Grigienė, žadanti sugrąžinti Panevėžiui didmiesčio statusą.

Žemėlapiai sukurti UAB "HNIT-BALTIC" naudojant Esri ArcGIS Online technologiją.

Be šių išvardytų kandidatų, Panevėžio mero posto taip pat siekia Lietuvos žaliųjų partijos atstovė Gema Umbrasienė, Liberalų sąjūdžio atstovas Valdemaras Jakštas, „darbietė“ Sandra Jakštienė, „valstiečių“ atstovas Kęstutis Lukoševičius, socialdemokratas Ramūnas Vyžintas, „tvarkietis“ Rimantas Petukauskas, socialdarbietis Petras Narkevičius, Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijos kandidatas Raimondas Pankevičius.

Savivaldybės taryboje dėl minėtų 27 vietų, be jau išvardintų politinių jėgų, kovoja ir Lietuvos centro partijos atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min