TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rinks sveikiausią darbuotoją ir bendrovę

Sveikiausios bendrovės konkurse gali dalyvauti visos uostamiestyje įsikūrusios įmonės, padaliniai ar filialai.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Sveikiausios bendrovės konkurse gali dalyvauti visos uostamiestyje įsikūrusios įmonės, padaliniai ar filialai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras ir savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba organizuoja konkursą, kuriam pasibaigus, birželį, paaiškės, kurios įmonės atstovai gali didžiuotis dirbantys sveikiausioje bendrovėje ir kas yra sveikiausias uostamiesčio darbuotojas.

Pasak organizatorių, dalyvauti tokiuose rinkimuose bus paprasta - tereikės užpildyti anketas su įvairiais klausimais.

Vertins pagal įvairius kriterijus

„Anketos padės sužinoti, ar įmonėje vykdoma informacinė sklaida apie prevencines programas, ar darbuotojai žino, kad yra galimybė nemokamai pasitikrinti dėl krūties, prostatos vėžio, kitų klastingų ligų. Vertinsime kokia bendrovės darbuotojų dalis pernai pasitikrino sveikatą. Žinoma, yra įmonių, kurių darbuotojai sveikatą turi tikrintis kas dvejus metus. Kitas kriterijus – ar darbuotojams sudarytos sąlygos pasitikrinti sveikatą darbo metu. Iš anketos sužinosime, kiek yra fiziškai aktyvių darbuotojų. Domėsimės ir sveika mityba – kiek žmonių reguliariai pietauja, kokia dalis pietų metų valgo šiltą maistą. Klausime ir apie tai, ar įmonė parūpina geriamo vandens“, - vardijo Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė. Be viso to, bus vertinama, kiek įmonėje yra rūkančių darbuotojų, kokia darbo aplinka, kokia dalis darbuotojų yra pasiskiepiję nuo gripo.

Sveikuolių konkurse gali dalyvauti visos uostamiesčio bendrovės, organizacijos, jų filialai, padaliniai ar atskiri skyriai.

„Svarstėme, ar verta sunkmečio metu organizuoti konkursą, tačiau pamąstėme, kad tai tikrai nereikalauja papildomų lėšų, tiesiog trupučio laiko. Anketą galima užpildyti kokio nors susirinkimo metu, uždavus klausimą ir darbuotojams pakėlus ranką. Tai tarsi savotiškas žaidimas, parodantis, kaip gyvename, elgiamės“, – sakė J.Grubliauskienė.

Skatins sveiką gyvenseną

Šiuo konkursu organizatoriai siekia paskatinti darbdavius domėtis savo pavaldinių sveikata, skatinti sveiką gyvenseną. Konkurso pristatymą išklausiusi bendrovės „Žemaitijos pienas“ Klaipėdos filialo direktorė Ingrida Žemaitaitienė teigė juo itin susidomėjusi. Pasak jos, sunkiu ekonominiu metu tai būdas atitrūkti, surengti savotišką žaidimą, įtraukti darbuotojus.

Konkurse užsiregistravusias bendroves biuro darbuotojai ketina aplankyti. Joms bus pristatomos prevencinės programos, darbuotojams matuojamas kraujospūdis, pasakojama apie vandens, druskos vartojimo naudą ar žalą.

Registracija – iki kovo pabaigos

Šiame sveikuolių konkurse gali dalyvauti visos uostamiesčio bendrovės, organizacijos, jų filialai, padaliniai ar atskiri skyriai. Pavyzdžiui, ir atskirti universiteto fakultetai ar katedros. Norintys dalyvauti konkurse registruotis gali jau nuo pirmadienio iki pat mėnesio pabaigos. Anketas galima rasti adresu www.sveikatosbiuras.lt.

Konkurse registruotis kviečiami ir įvairių įmonių darbuotojai. Renkant sveikiausią miesto darbuotoją bus vertinamas fizinis aktyvumas, sveika mityba. Pagrindinė sąlyga – sveikiausių darbuotojų konkurse negali dalyvauti rūkantieji.

Organizatoriai teigė nugalėtojams galintys pažadėti simbolinių dovanų, mero padėką ir sertifikatą, taip pat smagų renginį birželio 10 dieną, kurio metu ir paaiškės sveikiausi darbuotojai ir sveikuoliškos bendrovės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Klaipėda
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min