Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rizika „tranzuotojų“ negąsdina

Markas ir Ester, pakeleiviai laukiantys automobilio, kuris nuvežtų juos į Vilnių.
B.Giedraitės nuotr. / Markas ir Ester, pakeleiviai laukiantys automobilio, kuris nuvežtų juos į Vilnių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie Jakų žiedo, automagistralės Klaipėda–Kaunas pradžioje, vasarą visada būriuojasi grupelės studentų, stabdančių pakeleivingas mašinas. Sutaupyti bandantys ir linksmybių ieškantys jaunuoliai apie galimus pavojus galvoja mažiausiai.

Nors pareigūnai tokius entuziastus įspėja, kad važiuoti su nepažįstamais žmonėmis didelį atstumą gana pavojinga, keliaujantys studentai į tokias pastabas reaguoja gana atsainiai.

„Žmonėmis reikia pasitikėti, jei nepasitikėsi, tai ką čia tada veikti? Pavojinga yra eiti per gatvę, degant raudonam šviesoforo signalui, o ieškant bėdų visur jų galima rasti, todėl nemanau, kad stabdyti pakeleivingas mašinas yra pavojinga“, – samprotavo studentas Markas, stabdantis mašinas su drauge Ester iš Italijos.

Pakelėje sutiktas vaikinas atviravo, kad jau dvi valandas laukia mašinos, kuri važiuotų į Vilnių. Keli automobiliai buvo sustoję, tačiau jie važiavo ne ten, kur pakeleiviams reikėjo. Pašnekovas pasakojo, kad tądien dviem estėms susistabdyti reikiama kryptimi važiuojantį automobilį netruko nė pusvalandžio. „Merginoms susistabdyti automobilius pavyksta daug greičiau“, – šypsojosi vaikinas.

Tačiau ne visi jauni klaipėdiečiai yra pakeleivingų mašinų stabdymo entuziastai. „Niekada nekeliaučiau tokiu būdu, juk tai pavojinga – dar kur nors nuveš, sumuš, apvogs. Tikra nesąmonė, geriau negailėti pinigų, net nesėsti į nepažįstamų žmonių mašinas“, – įsitikinęs studentas iš Klaipėdos Tautvydas.

Apie keliautojus, pakelėse stabdančius automobilius, palankiai atsiliepia ir ne visi vairuotojai. Dalis jų įsitikinę, kad įsisodinęs nepažįstamą žmogų į mašiną pats gali prisišaukti nemalonumų. Automobilių vairuotojai paprastai nebijo sustoti ir pavežėti dvi merginas ar dvi merginas ir vaikiną, taip pat porelę, tačiau retai kas į mašiną priima tik vaikinus.  

Temos Rizika, Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min