Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 19d. 16:03

Rokiškiečius stebina nestandartinėje vietoje esanti politinė reklama

Rokiškyje netikėtoje vietoje esanti politinė reklama.
Rokiškyje netikėtoje vietoje esanti politinė reklama.

Kandidatuojančių savivaldybių rinkimuose išradingumas bei politinės reklamos nepaliauja stebinti lietuvių. Internautus jau spėjo nustebinti kandidatės į Šalčininkų rajono savivaldybės merus Jolantos Butkevičienės pirtelė, programėlės „Tinder“ pagalba rinkėjų ieškanti Deimantė Rimkutė, o štai Rokiškio rajono savivaldybės rinkimuose dalyvaujanti Valiaus Kazlausko koalicija „Už laisvę augti“ rinkėjus stebina ant lauko tualetą primenančio pastato iškabintais rinkiminiais plakatais.

15min skaitytojai pasidalino nuotraukomis, kuriose užfiksuoti Rokiškyje esantys pastatai, matomi atvykstant į miestą iš Biržų pusės. Ant jų kabo Valiaus Kazlausko koalicijos „Už laisvę augti“ plakatas. Vienas iš dviejų objektų, ant kurių kabo plakatas, atrodo kaip lauko tualetas.

Valius Kazlauskas 15min teigė, kad leidimą plakatui kabinti iš pastatų savininko gavo, tačiau būdelės, ant kurios kabo plakatas, vadinti tualetu negalima.

„Pasiskambinom su mūsų rinkimų štabo atstovu ir jisai patikslino tai, sako, kad su savininku suderinta yra, leidimas gautas, bet negalima to statinio įvardinti kaip tualeto. Ten yra, na, ūkinio pastato neveikiančio dalyje, na, ūkinio pastato dalis, ne tualetas, tai va“, – 15min komentavo Valius Kazlauskas.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min