Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 04, 09:50

Rokiškio rajone išaiškinus vieną pažeidėją, turįs tinklų prisipažino ir jo draugas

Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos reidas praėjusią savaitę pasisuko netikėta linkme: tikrinant neteisėtai lydeką pagavusio asmens ūkinius pastatus, paaiškėjo, kad tinklų turi ir jo draugas, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.
Žvejyba
Žvejyba / 123RF.com nuotr.

Atvėsus orams ir prasidėjus plėšriųjų žuvų žvejybos sezonui, Panevėžio GGAI pareigūnai rengia reidus, stiprindama žuvų apsaugą.

Šįkart aplinkosaugininkai per pasalą Rokiškio rajone sustabdė automobilį „Audi 100“, kuriuo iš žvejybos vyko to paties rajono gyventojas. Paaiškėjo, kad asmuo, neturėdamas mėgėjų žvejybos leidimo, žvejojo Sietuviškio ežere draudžiamu būdu (naudojo 10 skirtulių) ir neteisėtai sugavo lydeką.

„Kadangi pareigūnams kilo įtarimų, kad pažeidėjas turi ir draudžiamų žvejybos įrankių, buvo atlikta jo sodybos teritorijos ir ūkinių pastatų apžiūra. Nuojauta neapgavo – sodybos teritorijoje rastas draudžiamo dydžio bučius, o ten gyvenantis pažeidėjo draugas prisipažino sodyboje laikantis dar ir keturis nežymėtus žvejybinius statomuosius tinklus“, – sakė Panevėžio GGAI viršininkas Marius Kazlauskas.

Abu asmenys už draudžiamų ne mėgėjų žvejybos įrankių laikymą turės sumokėti po baudą nuo 60 iki 200 eurų. O draudžiamu būdu žvejojusiam asmeniui dar teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą 240 eurų žalą, taip pat bus paskirta administracinė bauda iki 300 eurų su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min