Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rolandas Paksas gina nušauto šuns skandalo prislėgtą Kęstą Komskį: „Atsipeikėkit“

Kęstas Komskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rolandas Paksas ir Kęstas Komskis
Šaltinis: 15min
29
A A

„Tvarkiečių“ deleguotas vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas sako neprieštarausiantis siūlymui tarnybiniams šunims suteikti pareigūnų statusą. Tuo tarpu partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas reikalauja nušauto tarnybinio šuns istorijos nesieti su politika.

„Yra tokios diskusijos, teko man girdėti ir pasisakymus Valstybinės sienos apsaugos tarnybos vadovo. Jei pateiks tokius siūlymus, kaip galima kitaip sureguliuoti tuos teisinius santykius ir kitaip traktuoti šunį, ne kaip valstybinį turtą, tai, aš manau, kad reikia apsvarstyti. Jeigu bus pateikti protingi siūlymai, tai galėčiau jiems ir pritarti“, – penktadienį po susitikimo su R.Paksu sakė T.Žilinskas.

Anot jo, pareigūnai su tarnybiniais šunimis užmezga itin artimą emocinį ryšį, nes nuolat kartu dirba ir gyvena kartu.

„Tas ryšys yra emocinis, labai stiprus. Tikrai gyvena ne kaip su daiktu, ne su spinta, ne su lova“, – aiškino jis.

Ministras tikisi, kad nušauto šuns istorija bus ištirta profesionaliai.

„Aš neturiu jokio pagrindo nepasitikėti savo sistemos pareigūnais. Ir tikrai, kiek žinau, byla atiduota tirti profesionalams ir jie profesionaliai atliks savo pareigą“, – teigė ministras.

R.Paksas gina K.Komskį

Tuo tarpu R.Paksas piktinosi, kad nušauto šuns istorija be reikalo siejama su politika ir jo pirmuoju pavaduotoju Seimo vicepirmininku Kęstu Komskiu.

„Aš labai norėčiau, kad atsipeikėtų tie, kurie sukuria šitą skandalą. Kad atsipeikėtų. Aš pats turiu šunį, aš suprantu, kad labai gaila, kai taip įvyksta. Bet aš labai skiriu politiką K.Komskį nuo nelaimingo įvykio, kuris įvyko kitame Lietuvos krašte. Baikime. Valstybės niekas nebevaldo, nes užsiima tokiais dalykais ir nuo ryto iki vakaro mes tik apie tai kalbame. Jei žmogus, kitas Komskis, padarė nusikaltimą, tai turi būti ištirta ir atsakingi žmonės turi būti nubausti. Taškas“, – sakė jis.

Tačiau K.Komskis pats komentavo įvykį, kai jo brolis Arvydas Komskis nušovė tarnybinį šunį. Jis tvirtino, kad šuo brolį puolė.

Ketvirtadienį K.Komskis pareiškė, kad būtų geriausia, jog šį įvykį tirtų Generalinė prokuratūra, nes įvykį tiriantys pasieniečiai esą yra šališki ir gali nuslėpti reikšmingas aplinkybes. Kiti politikai šį pasisakymą vadino bandymu daryti spaudimą tyrėjams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min