Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 7d. 10:52

Romainių tuberkuliozės ligoninė pristatė naujas slaugos ir palaikomojo gydymo galimybes

Slauga
Kauno klinikų nuotr. / Slauga

Stebint didėjantį slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų poreikį, sausį Kauno klinikų filiale Romainių tuberkuliozės ligoninėje įsteigtas Ekstrapulmoninės tuberkuliozės, slaugos ir palaikomojo gydymo poskyris. Šiuo metu slaugai ir palaikomajam gydymui skirta 10 lovų, tačiau ateityje šių lovų skaičius bus pagal poreikį didinamas, – pranešimu spaudai informuoja Kauno klinikos.

Pasak filialo vadovo prof. Skaidriaus Miliausko, slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugomis jau pasinaudojo 9 pacientai.

„Įvairiomis sunkiomis ligomis sergantys pacientai susiduria su daugybe iššūkių, ne išimtis ir slaugos ar palaikomojo gydymo paslaugos. Ligai pažengus, ne vienam iš jų prireikia kokybiškų slaugos paslaugų, – sako profesorius. – Tikimės, kad įsteigtas poskyris palengvins įvairiomis ligomis sergančių pacientų ir jų artimųjų kasdienybę.“

Ligoninės Pirmojo tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo skyriaus vadovė Snaigė Kokanauskienė džiaugiasi, kad nuo šiol visų profilių pacientai galės gauti visas reikiamas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas šioje ligoninėje.

„Ekstrapulmoninės tuberkuliozės, slaugos ir palaikomojo gydymo poskyryje dirba kineziterapeutas ir masažo specialistai, kurių vedamos mankštos ir skiriamos procedūros padeda pacientams sveikti ir greičiau atgauti jėgas. Užimtumo specialistai teikia paslaugas, padedančias socializuotis ir integruotis socialiniame gyvenime“, – teigia S.Kokanauskienė.

Ekstrapulmoninės tuberkuliozės, slaugos ir palaikomojo gydymo poskyryje paslaugos teikiamos pacientams, turintiems šeimos gydytojo siuntimą.

Jas gali gauti visi, kuriems dėl įvairiausių susirgimų ambulatorinė slauga namuose nebeefektyvi arba užsitęsus ligai, kai aktyvaus gydymo ligoninėje nereikia.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

02:07
26:32
00:48

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min