Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 1d. 12:18

Socialdemokratai nepasidalina Vilniaus?

Romas Adomavičius Vilniaus apygardos teisme
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Romas Adomavičius Vilniaus apygardos teisme

Kitų metų vasario pabaigoje vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose dabartinis Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nedalyvaus. Pasak socialdemokratų partijos atsakingojo sekretoriaus, taip pat pretendento į sostinės miesto merus Gintauto Palucko, taip nusprendė partija.

„R.Adomavičius šiuose rinkimuose nedalyvaus. Tai yra partijos sprendimas ir aš manau, kad jis ir jo veiksmai yra įvertinti ir galimybės jį skirti ar neskirti vicemeru apskritai nebus. Šis klausimas išspręstas“, – patikino G.Paluckas.

Tuo tarpu R.Adomavičius teigia nemanantis, jog kas nors demokratinėje visuomenėje turėtų nuspręsti, kas gali dalyvauti savivaldos rinkimuose, o kas – ne. „G.Paluckas, ko gero, žino daugiau už mane, greičiausiai jis viską nusprendęs“, –  komentavo R.Adomavičius po to, kai Socialdemokratų partijos atsakingasis sekretorius G.Paluckas pareiškė, jog R. Adomavičius savivaldos rinkimuose nedalyvaus.

Savo ruožtu dabartinis sostinės vicemeras tvirtina, jog partiečio pozicija jo seniai nebestebina.

„G.Palucko pozicija manęs seniai nebestebina, nuo 2005-ųjų. Nuo to laiko, kai jis atsirado Socialdemokratų partijoje. Jis, ko gero, žino daugiau už mane, greičiausiai jis viską nusprendęs. Aš į šį klausimą [ar dalyvaus savivaldos rinkimuose – LRT.lt] atsakymo dar neturiu, dar yra laiko, manau, atsakymą surasiu. Nemanau, kad kas nors demokratinėje visuomenėje turėtų nuspręsti, kas gali dalyvauti, o kas – ne“, – portalui LRT.lt komentavo R.Adomavičius.

Pasak jo, rimtai apie savivaldos rinkimus kalbėti dar ne laikas. Tuo metu Seimo LSDP frakcijos narys Juras Požela portalą LRT.lt informavo, jog dėl R.Adomavičiaus buvo nuspręsta LSDP Vilniaus skyriuje, kai buvo tvirtinama kandidatų kėlimo tvarka. „Ten yra įrašytas punktas, kad negali būti kandidato, sustabdžiusio savo narystę dėl pareikštų įtarimų. Tai pagal tą punktą R. Adomavičius neatitiko patvirtintos tvarkos ir automatiškai buvo išbrauktas iš sąrašo“, – paaiškino J.Požela.

Teigiama, jog yra keli kandidatai, kurie iš socialdemokratų kandidatuos į Vilniaus merus. G.Paluckas – vienas jų. Dėl kandidato į sostinės merus socialdemokratai turėtų apsispręsti rugsėjo pabaigoje. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min