Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Romuva“ su kino teatro patalpas išsinuomojusia bendrove vienašališkai nutraukė sutartį

Kino teatras „Romuva“
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kino teatras „Romuva“.
Šaltinis: 15min
0
A A

UAB kino teatras „Romuva" direktorė Ilona Jurkonytė informavo Kauno miesto savivaldybę, kad išsiuntė pranešimą bendrovei „Rosh“ dėl kino teatro patalpų nuomos sutarties nutraukimo su reikalavimu iki 2010 m. spalio 1 d. išsikraustyti iš nuomojamų patalpų, pilnai atsiskaityti bei pagal perdavimo-priėmimo aktą grąžinti išnuomotas patalpas nuomotojui. Žengtas logiškas žingsnis siekiant sugrąžinti gyvenimui istorinį miesto kultūros židinį.

Negyvenamųjų patalpų nuomos sutartį šios bendrovės pasirašė 2002 m. gegužės 8 d. Už išnuomotas 901,26 kv. m bendrojo ploto patalpas nuomininkas sutartimi įsipareigojo mokėti nuompinigius – 9012,60 Lt per mėnesį. Sutartis buvo sudaryta 10 metų, teigiama pranešime spaudai.

Tačiau nuomininkas nesilaikė sutarties punktų ne tik dėl nuomos mokesčio mokėjimo, bet ir dėl tinkamo patalpų eksploatavimo, ir dėl patalpų naudojimo kino filmų demonstravimui. UAB kino teatras „Romuva" ne kartą informavo nuomininką dėl netinkamo sutarties vykdymo, tačiau nuomininkas ir toliau nesiėmė jokių veiksmų nuomos sutarties pažeidimams likviduoti.

Atsižvelgiant į tai, kad nuomininkas nemoka UAB kino teatras „Romuva" visų nuompinigių ilgiau nei šešis mėnesius, ir į tai, kad nuomininkas patalpomis naudojasi ne pagal sutartį, sutartis buvo vienašališkai nutraukta. Bendrovė „Rosh" į „Romuvos" pranešimą dar nereagavo.

Kauno miesto savivaldybė, kaip viešasis juridinis asmuo yra kino teatro „Romuva" akcininkė, nuosavybės teise valdo 81,77 proc. UAB kino teatras „Romuva" akcijų. Š. m. balandį sukako 70 metų, kai „Romuvos" kino teatras pirmą kartą atvėrė duris kino mėgėjams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min