TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rugsėjo 1-oji – netradiciškai

Be oficialiosios Rugsėjo 1-osios dalies siūloma švęsti dar kelias dienas.
„15min“ nuotr. / Be oficialiosios Rugsėjo 1-osios dalies siūloma švęsti dar kelias dienas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Po vasaros jaunuomenei, rugsėjo 1-ąją vėl susirinksiančiai į Klaipėdą, mokslų metų pradžią siūloma švęsti netradiciškai.

Jau trečius metus šią šventę Vilniuje organizuosiančios viešosios įmonės „Rugsėjo 1-oji“ atstovas Aistis Ramanauskas teigė, jog renginys, suvienijantis moksleivius ir studentus, tampa tradicija.

Ją sukurti siūloma ir Klaipėdos miestui. Šventė galėtų įvykti Klaipėdos vasaros estradoje.

Šio projekto vizija – įtraukiant jaunimą bei skatinant dirbti vieningai sukurti jaukią, socialiai aktyvią Rugsėjo 1-osios šventimo erdvę. Šventė rengiama ne tik pirmąją mokslų dieną, bet prieš ją ir po jos.

Prieš Rugsėjo 1-ąją organizuojami įvairūs žaidimai, konkursai. Pagrindinę dieną – socialiniai projektai ir akcijos, užsiėmimai bei koncertinė dalis, kurioje pasirodo jaunimo mėgėjų grupės bei scenos profesionalai. Anot A.Ramanausko, renginių metu neleidžiama įsinešti jokio alkoholio, vietoje taip pat juo neprekiaujama.

Renginio kaina – 10–15 Lt. Vėliau su šiais bilietais jaunuoliai galės nemokamai ar su nuolaidomis patekti į naktinius klubus, muziejus, sporto varžybas ir pan.

Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas pritarė, kad idėja šauni. Tačiau abejojo, ar savivaldybė suteiks prašomą pagalbą. Organizatoriai prašo, kad iš miesto biudžeto būtų padengta 10–15 proc. viso projekto lėšų – tai yra 10–15 tūkst. litų. Kita dalis pinigų būtų surinkta iš bilietų bei rėmėjų.

„Žvilgsnis į savivaldybę, kaip finansavimo šaltinį, turėtų būti itin rezervuotas. Šiuo atžvilgiu gali kirstis savivaldybės misija ir komercinis mokamas renginys“, – teigė meras.

Savivaldybė esą galėtų paremti tik paslaugomis, padėti gauti tam tikrų nuolaidų.

Meras taip pat pasigedo konkretesnio projekto turinio – kas tiksliai vyktų Klaipėdoje, kokie atlikėjai koncertuotų.

Buvo sutarta artimiausiu metu surengti kitą susitikimą, kuriame būtų pateikti konkretūs renginiai, jų svečiai, finansavimas ir t.t. Prognozuojama, kad Klaipėdoje ir Vilniuje renginius aplankytų apie 20 tūkst. žmonių.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min