Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ruošiamasi motociklininkų antplūdžiui

Netrukus miesto gatves užplūsiantiems motociklų ir motorolerių vairuotojams suvaldyti policija paruošė prevencinių priemonių planą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Netrukus miesto gatves užplūsiantiems motociklų ir motorolerių vairuotojams suvaldyti policija paruošė prevencinių priemonių planą.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Gatvėse po žiemos jau pasirodė primieji motociklų ir motorolerių vairuotojai. Gyventojams skundžiantis jų keliamu triukšmu ir dideliu greičiu, policija paruošė prevencinių priemonių planą, padėsiantį išvengti nelaimių.

Vilnietė Gintarė Vitkauskaitė „15min“ pasakojo dėl motociklininkų keliamo triukšmo neturinti ramybės: Konstitucijos prospektu dideliu greičiu lakstantys motociklai ir motoroleriai kelia „erzinantį triukšmą“.

„Auginu 4 mėnesių sūnelį ir per šį triukšmą jo neįmanoma užmigdyti. Kadangi Konstitucijos prospekto šviesoforuose vienu metu užsidega žalia šviesa, motociklininkai ir motorolerių vairuotojai tuo naudojasi ir laksto itin dideliu greičiu“, – piktinosi vilnietė.

Skirs papildomą dėmesį

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos viršininko Vytauto Černevičiaus teigimu, policija jau ruošiasi motociklininkų ir motorolerių vairuotojų antplūdžiui gatvėse.

„Motociklų ir motorolerių vairuotojai jau pasirodė gatvėse, netrukus jų dar padaugės. Tam ruošiamės, nes šie vairuotojai neretai renkasi nesaugų greitį“, – sakė V.Černevičius.
Anot jo, policija turi paruošusi prevencinių priemonių planą.

„Mieste bus daugiau filmavimo kamerų, taip pat – neženklintų policijos automobilių, kurie irgi galės filmuoti, fiksuoti pažeidėjų numerius“, – sakė V.Černevičius.

Galima skųstis

Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintaras Tamošiūnas pasakojo, jog dėl motociklininkų keliamo triukšmo gyventojai gali kreiptis į savivaldybę.

„Jei miegamųjų rajonų gyventojams šių transporto priemonių triukšmas trukdo, jie gali kreiptis į savivaldybę. Tokiais atvejais tariamės su policija ir, esant galimybei, pastatome motociklų eismą ribojančius ženklus“, – sakė G.Tamošiūnas.

Pagal įstatymą triukšmauti viešose vietose ir trikdyti viešąją rimtį draudžiama nuo 18 iki 6 val. ryto, tačiau, pasak jo, atskirų taisyklių motociklų ar motorolerių vairuotojams nėra, todėl juos kontroliuoti sunku.

Temos Triukšmas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min