Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ryšių reguliavimo tarnybos pasiūlymas dėl skambučių užbaigimo tarifų sulaukė EK tyrimo

Moteris kalba telefonu
123rf.com nuotr. / Moteris kalba telefonu
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Europos Komisija pradėjo tyrimą dėl Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) pasiūlymo dėl skambučių užbaigimo fiksuotojo ryšio tinkluose tarifų. RRT pasiūlymas iš esmės skiriasi nuo Europos Komisijos rekomendacijų ir neatitinka ES telekomunikacijų taisyklių. Skambučių užbaigimo tarifai – tai kaina, kurią telekomunikacijų operatoriai nustato vieni kitiems už skambučių užbaigimą savo tinkluose.

Europos Komisijai ypatingą rūpestį kelia tai, kad, įgyvendinus RRT pasiūlymą, skambučių užbaigimo fiksuotojo ryšio tinkluose tarifai Lietuvoje išliks daug didesni nei kitose ES valstybėse narėse. Didesnius skambučių užbaigimo tarifus teks padengti fiksuotojo ir mobiliojo ryšio naudotojams Lietuvoje ir vartotojams, skambinantiems iš kitų ES valstybių narių.

Europos Komisija, bendradarbiaudama su Europos elektroninių ryšių reguliuotojų institucija, per tris mėnesius su RRT aptars dabartinį pasiūlymą, kad jis atitiktų ES teisę. Pasibaigus tyrimui, Europos Komisija gali panaikinti savo išlygas arba pateikti rekomendacijas Ryšių reguliavimo tarnybai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min