Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo direktorius Eugenijus Raubickas: viskas klostosi pagal planą

S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo direktorius Eugenijus Raubickas
15min.lt/Urtės Januškevičiūtės nuotr. / S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo direktorius Eugenijus Raubickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaune vykusios aviacijos šventės organizatorius, S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo direktorius Eugenijus Raubickas teigė, kad viskas klostosi pagal planą.

„Nors dažniausiai yra abejojama, ar viskas pavyks taip, kaip planuota, šiandien galime pasidžiaugti, kad viskas vyksta sklandžiai, – sake E.Raubickas. – Parašiutininkai jau iššoko, naikintuvai praskrido, sklandytuvas taip pat pademonstravo savo skrydį.

Direktorius pasidžiaugė, kad sklandytuvas, kurio pasirodymą teko stebėti į šventę susirinkusiems žiūrovams, yra lietuviškos konstrukcijos, su elektriniu varikliu.

Aerodromas – svarbus strateginis taškas

Direktorius pasakojo, kad Aleksote įsikūręs aerodromas kadaise buvo svarbus strateginis Lietuvos taškas.

„Būtent šiuose laukuose tais laikais buvo didžiausias Kaune tarptautinis aerodromas. Liūdna, kad šiandien kai kurie žmonės šį rajoną vadina sovietiniu palikimu, – teigė šventės organizatorius E.Raubickas. – Mano manymu, tai visiška netiesa – šis aerodromas buvo Lietuvos pasididžiavimas dar prieš karą. Būtent čia kūrėsi karo ir civilinė aviacija ir būtent šioje vietoje tauta laukė sugrįžtančių Dariaus ir Girėno".

Aerodromo direktorius parodė nedidelę būdelę, esančią aerodromo pašonėje. Nors šiandien ji atrodo visai nereikšminga, anot E.Raubicko, kadaise tai buvo pirmoji Kauno tarptautinė aerostotis.

„Žinoma, dabar žmonėms sunku tai suprasti, tačiau vienas iš šios šventės tikslų yra parodyti, koks svarbus šis aerodromas buvo Lietuvai, – sake E.Raubickas. – Labai džiaugiuosi, kad šiandien čia susirinko tiek daug žmonių, gera matyti laimingas šeimas su vaikais, stebinčius aviacijos šou”.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Aleksotas Aviacija
Parašykite atsiliepimą apie 15min