Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

S.Skvernelio pavarytą buvusį STT vadovą Ž.Pacevičių priglaudė L.Graužinienė

Žimantas Pacevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Žimantas Pacevičius
Šaltinis: 15min.lt, BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo pirmininkės „darbietės“ Loretos Graužinienės sekretoriato vadovu paskirtas buvęs vidaus reikalų viceministras Žimantas Pacevičius. Jis pradėjo dirbti ketvirtadienį. Ž.Pacevičius pareigų ministerijoje neteko po to, kai dėl korupcijos skandalo pasitraukusį partijos „Tvarka ir teisingumas“ ministrą Dailį Barakauską pakeitė nepartinis Saulius Skvernelis, į šią kėdę peršokęs iš policijos vadovo kėdės.

Kai lapkritį iš pareigų pasitraukė vidaus reikalų ministras D.A.Barakauskas, naujo ministro ieškojęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas kurį laiką svarstė ir Ž.Pacevičiaus kandidatūrą, bet vėliau jos atsisakė sužinojęs, kad ji netinka prezidentei Daliai Grybauskaitei. Ministru paskirtas buvęs policijos vadovas Saulius Skvernelis pabrėžė netapsiąs „Tvarkos ir teisingumo“ nariu, nors šios partijos įtakos sferai yra atitekusi Vidaus reikalų ministerija.

S.Skvernelis nusprendė Ž.Pacevičiaus negrąžinti į viceministro pareigas. „Tai yra ministro Dailio Alfonso Barakausko politinio pasitikėjimo pareigūnas ir pasibaigus ministro įgaliojimams nutrūko ir jo įgaliojimai. Todėl toks ir sprendimas. Šioje vietoje noriu pokyčių, ypač, kas yra susiję su statutine tarnyba, su įsisenėjusiomis problemomis“, – interviu BNS sakė S.Skvernelis.

Ž.Pacevičius 2007-2012 metais vadovavo Specialiųjų tyrimų tarnybai. Jis nepriklauso jokiai partijai, tačiau artimai draugauja su Socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoju, Druskininkų meru Ričardu Malinausku.

Ž.Pacevičiui atitekusios Seimo pirmininkės sekretoriato vadovo pareigos buvo laisvos, kai iš jų vasarą pasitraukė Mantvydas Bekešius, paskirtas užsienio reikalų viceministru.

L.Graužinienės sekretoriate, be vadovo, dirba septyni patarėjai ir trys padėjėjai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min