Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 11:00

S.Skvernelis apie Vyriausybės savireklamą: oponentams nereikia labai jautriai reaguoti

Saulius Skvernelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis

Paskelbus, kad prieš Seimo rinkimus Vyriausybė už 66,4 tūkst. eurų reklamuoja savo darbus, premjeras Saulius Skvernelis aiškino, jog ministrų kabinetas tai daro visus ketverius metus. Seimo opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis svarstė, kad, matyt, „Agrokoncernui“ nėra patys geriausi metai, todėl savireklamai prireikė Vyriausybės paramos.

Apie tai, kad iki rugsėjo 20-osios gyventojai, keliaujantys viešuoju transportu, klausantys radijo ar žiūrintys televiziją, gali išvysti Vyriausybės kanceliarijos užsakytą reklamą apie S.Skvernelio vadovaujamo ministrų kabineto ketverių metų darbus, paskelbė 15min.

„Vyriausybė savo darbus reklamuoja visų keturių metų ciklo metu. Kiek žinau, bent jau nemačiau, kad daugiamandatėje būtų tokia partija, dalyvaujanti rinkimuose, kaip Vyriausybė. Arba vienmandatėje būtų Vyriausybė irgi koks nors dalyvis rinkimų. Taip buvo visuomet ir nereikia čia, matyt, į tai labai jautriai reaguoti oponentams“, – antradienį prieš Seimo plenarinį posėdį žurnalistams sakė S.Skvernelis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ramūnas Karbauskis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Ramūnas Karbauskis

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, paklaustas apie Vyriausybės reklamą prieš rinkimus, sakė nieko nežinantis.

„Nežinau, nesidomėjau“, – žurnalistams teigė jis.

G.Landsbergio nenustebino

Seimo opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis aiškino, kad tai, jog Vyriausybė už mokesčių mokėtojų pinigus prieš pat Seimo rinkimus reklamuoja savo darbus, jo visiškai nestebina.

„Tiesą sakant, to laukėme. Dėl to, kad 2016 metų rinkimus padėjo laimėti „Agrokoncerno“ organizuoti tuomet renginiai. Sakykime, tiek „Naisių vasara“, tiek ir įvairūs projektai, kurie buvo organizuoti iš pono R.Karbauskio privačių lėšų. Vėlgi, mano supratimu, apeinant įstatymus. Dabar, matyt, „Agrokoncernui“ gal nėra patys geriausi metai. Tai tuomet reikia Vyriausybės paramos ir dabar Vyriausybė tiesiog užėmė tą vietą, kur anksčiau buvo „Agrokoncernas“, – mano G.Landsbergis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gabrielius Landsbergis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gabrielius Landsbergis

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) žada aptarti, ar Vyriausybės savireklama verta tyrimo.

Tačiau G.Landsbergis aiškino neturintis daug pasitikėjimo VRK.

„Dėl to, kad dažniausiai yra, kaip mes pastebime, kad baudžiamos opozicinės frakcijos arba opozicinės partijos patiria visokių nuobaudų, kartais – ir už smulkius dalykus. O visi anksčiau vykę tie patys „Agrokoncerno“ tyrimai baigdavosi niekuo“, – komentavo konservatorius.

Komentarai: 12

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

01:06
01:09
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min