Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 30d. 14:08 , Atnaujinta: 2019 balandžio 30d. 14:18

S.Skvernelis nurodė tris galimus kandidatus į premjero postą

Saulius Skvernelis
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis

Prezidento posto siekiantis premjeras Saulius Skvernelis balandį žadėjo nurodyti bent du asmenis, kurie galėtų jį pakeisti Vyriausybės vadovo poste, jeigu jis laimėtų rinkimus. Jis įvardijo tris asmenis: Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį, ekonomikos ir inovacijų bei energetikos ministrus Virginijų Sinkevičių ir Žygimantą Vaičiūną. 

Kovo pradžioje S.Skvernelis žadėjo pasakyti bent dviejų asmenų, galinčių jį realiai pakeisti premjero poste sėkmės rinkimuose atveju, pavardes.

Tąsyk S.Skvernelis kalbėjo ir apie tai, kad galimus teikimus į Vyriausybės vadovus yra aptaręs su didžiausios valdančiosios partijos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS), jį delegavusios į premjerus, pirmininku Ramūnu Karbauskiu.

„Paskutinė diena šiandien. Tenka atsakyti. Žodis – ne žvirblis“, – antradienį, paskutinę balandžio mėnesio dieną, po Vyriausybės posėdžio sakė S.Skvernelis.

Anot jo, šiandien jis galėtų įvardyti tris kandidatūras.

„Tikrai aš nesiūlyčiau. Norėčiau labai aiškiai pabrėžti, kad tokios teisės Respublikos prezidentas (neturi – red.past.) arba tokią teisę įgyja tuomet, kai pasiūlymą suformuoja valdanti dauguma. Ir, jeigu atitinka visus reikalavimus – nepriekaištingos reputacijos, Korupcijos prevencijos įstatyme numatytus reikalavimus ir kompetencijos – tada ministras pirmininkas siūlo Seimui.

Tai aš siūlyčiau V.Matijošaičio, V.Sinkevičiaus ir Ž.Vaičiūno kandidatūras valdančiajai daugumai apsvarstyti kaip realius žmones, galinčius pusantrų metų toliau tęsti šios Vyriausybės darbą, įgyvendinti Vyriausybės programą“, – teigė S.Skvernelis.

Klausiamas, kaip vertina savo galimybes laimėti prezidento rinkimus, jis sakė vertinantis taip, kaip kiekvienas iš likusių 8 kandidatų.

„Visų šansai ir galimybės yra vienodos“, – mano S.Skvernelis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min