Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 22d. 10:26

S.Skvernelis prieš homoseksualių asmenų partnerystės institutą, bet už teisinio statuso suteikimą

Saulius Skvernelis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis

Popiežiui Pranciškui pritariant tos pačios lyties asmenų partnerystei, premjeras Saulius Skvernelis sako nepasisakantis už tos pačios lyties asmenų partnerystės instituto įteisinimą. Jis aiškino esantis už teisinio statuto suteikimą tiems asmenims, kurie nusprendžia kartu gyventi.

S.Skvernelio komentarą žiniasklaidai žiūrėkite čia:

Paklaustas, ar nereikėtų Lietuvoje įteisinti tos pačios lyties asmenų partnerystės, S.Skvernelis ketvirtadienį žurnalistams sakė, kad, matyt, reikia kalbėti apie teisinę partnerystės sąvoką ir teisinį homoseksualių asmenų santykių sureguliavimą.

„Tai aš to niekada neslėpiau ir nuolatos sakiau, kad šių žmonių teisiniai santykiai, kas liestų, sakykime, turtą, informacijos apsikeitimą ir visa kita, jie turi būti teisiškai sureglamentuoti“, – komentavo jis.

Paprašytas patikslinti, ar pasisako už tos pačios lyties asmenų partnerystės instituto įteisinimą, S.Skvernelis aiškino nesantis už tai.

„Aš nepasisakau už partnerystės instituto įteisinimą. Pasisakau už teisinio statuto suteikimą tiems asmenims, kurie nusprendžia kartu gyventi, kad jie turėtų visas teises, visas pilietines teises, jeigu kalbame apie jų atstovavimą, paveldimumą, informacijos teikimą ir taip toliau“, – nurodė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min