Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 4d. 17:26

Salantuose rastas taršos šaltinis: vaizdas senoje sodyboje šokiravo

Kretingos rajone, Salantuose, vienoje sodyboje aptiktos po žeme įkastos statinės su, kaip įtariama dyzelinu. Sodyboje rasta ir stiklinių butelių su neaiškia medžiaga Žalias
Kretingos raj. savivaldybės nuotr. / Kretingos rajone, Salantuose, vienoje sodyboje aptiktos po žeme įkastos statinės su, kaip įtariama dyzelinu. Sodyboje rasta ir stiklinių butelių su neaiškia medžiaga

Jau kelintą dieną Salantuose, Kretingos rajone, aktyviai dirbę aplinkosaugininkai aptiko taršos šaltinį. Vienoje sodyboje rastos į žemę įkastos statinės, su, kaip įtariama, dyzelinu. Sodybos šeimininkas miręs, pasikalbėti su likusiais artimaisiais sudėtinga. Vaizdas negyvenamoje sodyboje nustebino pareigūnus: prikrautas konteineris iškastų butelių su neaiškiu skysčiu, iškastos dvi statinės su,kaip įtariama, dyzelinu. Didelių talpų privačiame sklype yra ir daugiau.

Salantuose kelias paras tvyrojo aitrus dyzelino kvapas: vis ieškota galimo taršos šaltinio.

Apie pavojų Salantos upei keliančią taršą pranešta pirmadienio vakarą. Pareigūnai ir aplinkosaugininkai operatyviai sureagavo į pavojų. Buvo įvairiais būdais stabdoma ir renkama tarša, ieškomas šaltinis.

Kol vieni specialistai moderniomis priemonėmis išžvalgė įtartiną vamzdį, kiti beldėsi į salantiškių duris ir apžiūrėjo sodybas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

11:59
01:00:04
01:26

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min