Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalia Kauno zoologijos sodo norima įrengti automobilių stovėjimo aikštelę

Vaikas Kauno zoologijos sode
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vaikas Kauno zoologijos sode
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas kreipėsi į Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorių Raimundą Šiaučiūną su prašymu leisti savivaldybei savo lėšomis įrengti žemės sklypo Radvilėnų plente 19 detaliajame plane numatytą automobilių stovėjimo aikštelę.

Šis žemės sklypas yra šalia KTU Cheminės technologijos fakulteto ir Kauno zoologijos sodo, todėl miesto vadovai mano, kad būtų tikslinga įrengti aikštelę, kuria galėtų naudotis sodo lankytojai.

Teritorijos detalusis planas buvo patvirtintas 2009-aisiais lapkričio 18 dieną. Jis buvo rengtas KTU užsakymu.

Detaliojo plano sprendiniuose teritorijoje numatytos 1 576 automobilių stovėjimo vietos, išdėstytos skirtingose sklypo vietose.

Vienintelis šalyje Lietuvos zoologijos sodas įsikūręs nedideliame 15,9 ha kalvoto reljefo parke, miesto centre. Sodas sulaukia nemažai lankytojų, ypač savaitgaliais. Tačiau sodas neturi pakankamai automobilių stovėjimo vietų lankytojų automobiliams. Sudėtingas reljefas ir Kultūros paveldo vizualinės apsaugos zonos reikalavimai riboja problemos sprendimą.

„Pasitarus su miesto meru, buvo nuspręsta kreiptis į KTU bei gauti jų sutikimą. Jeigu universitetas pritars, kad Kauno miesto savivaldybė savo lėšomis įrengtų šią automobilių stovėjimo aikštelę, tuomet turėsime pagrindą imtis tolimesnių veiksmų rengti dokumentus dėl aikštelės įrengimo. Dvi nedidelės dabar esančios aikštelės būtų sujungtos į vieną, o privažiavimas į ją būtų įrengtas iš A.Baranausko gatvės“, – sakė Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Sodo administracija šiuos planus vertina itin palankiai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min