Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalies vadovai sveikina pedagogus su tarptautine mokytojų diena

Dalia Grybauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Kiekvieną žmogų Jūs lydite nuo vaikystės iki brandos. Kartu su Jumis pažįstame pasaulį ir mokomės mylėti Tėvynę“, – sveikindama šalies mokytojus pranešime spaudai sakė prezidentės Dalia Grybauskaitė.

Šalies vadovė sako, kad mokytojai įkvepia mokinius doros, ir sąžiningumo.

„Didžiausios sėkmės Jums, pasirinkusiems Mokytojo kelią. Linkiu kantrybės ir atsidavimo ugdant kūrybingus ir atsakingus jaunus žmones, būsimuosius mūsų valstybės kūrėjus! Sveikinu  su Jūsų švente!“, – rašoma prezidentės sveikinime.

Jūsų dėka subręsta asmenybės ir skleidžiasi talentai

Premjeras Andrius Kubilius, sveikindamas mokytojus su profesine šventė sako, kad sunku paprastais žodžiais įvardinti didelio mokytojų darbo svarbą ir nepaprastą pasišventimą.

„Gyvenimo tėkmėje ne visiems mums pavyksta sėkmingai atlikti visus namų darbus, suvokti bei prisijaukinti neaprėpiamą žinių pasaulį. Tačiau esu tikras, kad daugelis su gilia pagarba minime tą tikrąjį Mokytoją, žmogų, kuris pažadino mintį, parodė kelią ir padrąsino juo eiti“, – sveikindamas mokytojus sako premjeras.

„Išties mes mokomės ir klystame visą gyvenimą, tad leiskite man mūsų visų, Lietuvos mokinių, vardu padėkoti Jums už kantrybę, už nuolatinį degimą – šviesos nešimą visiems, jos išsiilgusiems ir jos trokštantiems. Jūsų darbo ir pasišventimo dėka Lietuvoje subręsta asmenybės, skleidžiasi talentai, stiprėja ir gražėja mūsų Tėvynė“, – sakome Vyriausybės vadovo sveikinime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min