Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šaltis atskleidė naujų pastatų ydas

I.Simonaitytės g. 3 devynaukštis yra didžiausias renovuotas daugiabutis Lietuvoje.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Renovuotas daugiabutis
Šaltinis: 15min
0
A A

Po šaltojo savaitgalio pirmadienį „City Service“ avarinės tarnybos gaunamų pranešimų srautas išliko didelis. Sostinėje per parą užfiksuoti 373 skambučiai. Pranešimų apie šilumos ir karšto vandens sistemų sutrikimus arba speigo sukeltas problemas iš viso buvo 243.

„Nemažai gyventojų savaitgalį nebuvo namie, todėl tik pirmadienį pranešė apie avarijas. Skambučių srautas buvo аpie 60 proc. didesnis negu prieš savaitę”, – sakė Tadas Misevičius, „City Service“ pastatų ūkio valdymo departamento direktorius.

Pasak T.Misevičiaus, mieste šiandien dirba pusantro šimto „City Service“ specialistų – du avarinės tarnybos ekipažai, 20 remontininkų brigadų ir 75 technikai.

Pirmadienį daugiausia buvo registruojamos smulkios avarijos, sukeltos speigo – užšalo pavienės karšto ir šalto vandens vamzdynų atkarpos butuose, taip pat kai kuriems gyventojams kilo problemų dėl užšalusios bei užsikimšusios kanalizacijos.

Specialistai pastebi, kad speigas atskleidė naujesnės statybos pastatų ydas – dėl prastos sienų šilumos izoliacijos vamzdžiai šalo ir šiuose namuose.

„City Service“ gyventojams primena, kad esant ypač žemai temperatūrai būtina kaip įmanoma racionaliau vartoti šilumos energiją – nevarstyti butų ir laiptinės langų, uždaryti laiptinės duris ir langus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min