Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sankryža Kauno Panemunėje subyrėjo

Dalis neseniai įrengto sankryžos žiedo Vaišvydavos plente klojama iš naujo.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dalis neseniai įrengto sankryžos žiedo Vaišvydavos plente klojama iš naujo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl rūsčios žiemos ir Kauno valdininkų nerangumo darbininkams vėl tenka tvarkyti žiedinę sankryžą Vaišvydavos plente.

Panemunėje, prie žiedinės sankryžos, šiomis dienomis triūsia darbininkai, kurie tik prieš tris mėnesius iš čia susirinko įrankius ir nesitikėjo greitai grįžti.

Praėjusių metų pabaigoje buvo iš esmės atnaujinta dalis Vaišvydavos plento asfalto, įrengtas akmeninėmis plytelėmis grįstas sankirtos su Raudonojo Kryžiaus gatve žiedas. Už maždaug 150 tūkst. litų šiuos darbus atliko statybų bendrovė „Fegda“.

Tačiau nutirpus sniegui paaiškėjo, kad dalis triūso nuėjo šuniui ant uodegos: pasirodė aptrupėję naujai kloto asfalto kraštai, tarp sankryžos žiedo plytelių žiojėjo skylės.

„Fegdos“ projektų vadovo Vytauto Kubiliaus teigimu, taip atsitiko dėl šaltos žiemos ir organizacinių nesklandumų. Atsakingi Kauno miesto savivaldybės klerkai ilgokai gaišo, kol buvo parūpinti leidimai remonto darbams, sutvarkyti kiti dokumentai. Todėl kelio remonto darbai iš esmės pajudėjo 2010-ųjų lapkritį ir nusitęsė iki gruodžio.

Pradėjus spausti šaltukui, nepavyko pakloti tvirtų pagrindų, blogai kibo statybinės medžiagos. V.Kubilius pažadėjo, jog Vaišvydavos plento ir Raudonojo Kryžiaus gatvių sankryžos žiedo grindinys bus sutvarkytas kaip įmanoma greičiau.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Fegda, UAB Remontas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min