Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 23d. 18:44

Sankryžoje prie Seimo automobiliui vėl „pasimaišė“ šviesoforas (nuotraukos)

Kęstutis Šleinys juokauja, kad dabar jau galės „prašytis“ į Seimą
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kęstutis Šleinys juokauja, kad dabar jau galės „prašytis“ į Seimą

„Dabar jau galėsiu „prašytis“ į Seimą. Jau atitinku reikalingus kriterijus“, – liūdnai juokauja vilnietis Kęstutis Šleinys, kurio vairuojamas automobilis „Opel Zafira“ penktadienio vakarą liūdnai pagarsėjusioje sankryžoje prie Seimo Vilniuje įsirėžė į šviesoforo apsauginę tvorelę.

Šioje vietoje šviesoforai ar jų įranga kenčia nuo pat to laiko, kai buvo baigta A.Goštauto g. ir Gedimino prospekto sankryžos rekonstrukcija. Senuoju Žvėryno tiltu ar Gedimino pr. atvažiavę ir į kairę sukantys automobiliai čia nuolat rėžiasi į šviesoforus, juos apgadina ar nuverčia.

Šioje sankryžoje šviesoforą nuvertė bei iš įvykio vietos paspruko ir Seimo narės Astos Baukutės vyras Kęstutis Rupulevičius, vairavęs visų mokesčių mokėtojų išlaikomą visureigį.

Penktadienio pavakare į šviesoforą saugančią tvorelę atsitrenkusio automobilio vairuotojas, vilnietis K.Šleinys po avarijos 15min.lt žurnalistui sakė važiavęs nuo senojo Žvėryno tilto ir sukęs į kairę, į A.Goštauto g.

„Tiesiog žiūrėjau, kad Gedimino pr. iš priekio neatvažiuotu automobilis. Pažūrėjau, kad mašinų nėra ir sukau. Žiūrėjau žiūrėjau ir prisižiūrėjau. Išdygo šviesoforas“, – liūdnai pasakojo vilnietis.

Pasak K.Šleinio, jo automobilio greitis nebuvo didelis. Gal tai ir apsaugojo šviesoforą, nuo smūgio tik nulinko apsauginė tvorelė.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai įformino avariją. Pareigūnai vairuotoją „nuramino“, kad jis ne pirmas ir ne paskutinis, šioje vietoje nesugebėjęs saugiai pasukti į kairę.

„Policininkai man sakė, kad čia kas dvi savaites kažkas vis atsitrenkia“, – įspūdžiais dalinosi vilnietis.

Policininkai nustatė, kad vairuotojas blaivus.

Šioje sankryžoje nuolat vykstančios avarijos nerimo jau kelia ir ją projektavusiems architektams, neatmetantiems, kad avarijos čia gali kartotis ir dėl netinkamos sankryžos konfigūracijos. Prieš kurį laiką jie 15min.lt žurnalistams tvirtino, kad „mato, kas vyksta“. Architektai tvirtino, kad gavę nurodymą, jie sankryžą suprojektuotų iš naujo.

Tuo tarpu Vilniaus savivaldybės eismo poskyrio vedėjas Vidutis Cemnolonskis kategoriškai nesutinka, kad šios sankryžos konfigūracija nevykusi ir ją reikėtų tobulinti. V.Cemnolonskis, prieš kurį laiką kalbėdamas su 15min.lt žurnalistu, nieko geriau nesugalvojo, kaip tik pasiūlyti vairuotojams „išjungti pasipuikavimo pavarą ir vertinti aplinką – pamatyti šviesoforus, kelio dangą ir sulėtinti greitį posūkiuose“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:48
00:10
01:32

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min