Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Santaką okupuos kariai

Kariuomenės šventės renginiai apims visą Santaką.
15min.lt / Kariuomenės šventės renginiai apims visą Santaką.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Tie, kurie nesusigundys savaitgalį išlėkti į užmiestį, turės progą pasisemti įspūdžių savo mieste. Šeštadienį Santakoje vyks didžiulė kariuomenės šventė. Pirmą kartą tokiame renginyje dalyvaus visos keturios kariuomenės pajėgų rūšys.

Šventė prasidės 14 val. Laisvės alėjoje prie Soboro, kur susibūręs partizanais persirengęs būrys su kovine ginkluote Vilniaus gatve patrauks į Santaką. Čia veiks specialiai jiems įrengta partizaninė giraitė „1949-ieji, gegužės 16 diena“ ir bunkeris.

15 val. pradės veikti „Karinis palapinių miestelis“, kuriame bus „dislokuotos“ palapinės, skirtos sausumos pajėgoms, karinėms oro pajėgos, karinėms jūrų pajėgoms bei specialiųjų operacijų pajėgoms, taip pat tarptautinėms operacijoms, įdomioms karinėms ir netgi ne karinėms temoms.

Šventės dalyviai galės pabendrauti su kariais, taip pat pamatyti ir išbandyti karinę techniką ir ginkluotę: šarvuočius M113, visureigius HMMWV, sunkvežimius SISU ir UNIMOG, artilerijos pabūklus, prieštankinio ginklo sistemos JAVELIN simuliatorių, priešlėktuvinius ginklus STINGER, lengvuosius šaulių ginklus, sraigtasparnį MI8, povandeninių veiksmų komandos įrangą.

Svajojantys apie kario profesiją, šventėje galės pasimatuoti karines uniformas, pabandyti surinkti ginklą, užsimaskuoti veidą – veiks įvairūs kariniai atrakcionai. Aštrių pojūčių mėgėjai galės pamėginti išminuoti minų lauką. Veiksmo netrūks ir karo medicinos tarnybos palapinėje. Čia visi savanoriai bus „operuojami“, gydymas karo sąlygomis bus demonstruojamas su tikroviškai atrodančiais muliažais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min