Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Santaros klinikų medikai skundžiasi administracijos neaprūpinami drabužiais, įranga

Santaros klinikų medikai skundžiasi administracijos neaprūpinami tinkamais drabužiais, tvirtina, kad patys turi pirkti kai kurią įrangą.
Santaros klinikų medikų darbo apranga: suplyšusi, atspurusi, neatitinkanti reikalavimų
Santaros klinikų medikų darbo apranga: suplyšusi, atspurusi, neatitinkanti reikalavimų / Santaros klinikų gydytojų sąjungos nuotr.

„Chalatas yra pirktas mano, fonendoskopas pirktas mano, batai – visi perkasi patys. Turbūt nė vienas darbuotojas nėra aprūpinamas ligoninės darbo apranga, tai yra totalus nulis – galbūt vienas ar du skyriai turi pižamas“, – LRT televizijai sakė Santaros klinikų gydytojų profesinės sąjungos narys Giedrius Volbekas.

Norėdami atkreipti dėmesį į problemas, profesinės sąjungos atstovai sukūrė ir socialiniuose tinkluose išplatino vaizdo įrašą demonstruodami suplyšusius, nudėvėtus rūbus.

Santaros klinikų atstovė žiniasklaidai Jurgita Juozaitytė-Markevičienė tvirtina, kad pasibaigus COVID-19 pandemijai, finansinė įstaigos situacija ėmė gerėti, tad tikimasi dar šiemet dalį iš beveik 6,5 tūkst. įstaigos darbuotojų aprūpinti drabužiais.

Situaciją kritikuoja ir Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, pabrėždamas, kad įstaiga turi „milijoninį biudžetą“, o toks nesirūpinimas darbuotojais „kainuoja pacientų pasitikėjimą“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min