Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 8d. 13:47

Sartų lenktynėse – išskirtinis pareigūnų dėmesys kelių chuliganams (nuotraukos)

Lenktynių „Sartai 2010“ akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Šventės akimirka

Savaitgalį Dusetų miestelio hipodrome vykusiose respublikinėse ristūnų žirgų „Sartai 2010“ lenktynėse, Utenos apskrities VPK duomenimis, apsilankė apie 45 000 žiūrovų, į renginį atvyko apie 12 000 transporto priemonių, teigiama Policijos departamento pranešime.

Pasak renginyje dirbusių pareigūnų, daugiausia problemų kėlė didžiulės transporto spūstys, dėl to buvo gauta nemažai skundų apie Kelių eismo taisykles šiurkščiai pažeidžiančius vairuotojus. Daugiausia problemų kilo apie 12 val., nes tuo metu į renginį atvyko dauguma žiūrovų. Atsižvelgiant į tai, specialiai 2 kelių policijos ekipažai buvo skirti prižiūrėti ir pagal galimybes kontroliuoti transporto priemonių eilę, kuri nusidriekė iki 10 km. Ypatingas policijos dėmesys buvo skirtas kelių chuliganams ir kitiems gudruoliams, kurie bandė apvažiuoti transporto priemonių eilę, pažeisdami Kelių eismo taisykles. Siekiant išvengti dar didesnių grūsčių nuspręsta imtis profilaktinių priemonių: tokie vairuotojai būdavo įspėjami ir grąžinami į bendrą transporto priemonių eilę.

Iš viso renginyje viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą užtikrino 111 Lietuvos policijos ir Viešojo saugumo tarnybos prie LR VRM pareigūnų bei 8 Latvijos Respublikos valstybės policijos pareigūnai. Siekiant padėti eismo dalyviams, įvažiavimą į aikšteles prižiūrėjo 7 kelių policijos ekipažai, o dar 7 kelių policijos ekipažai dirbo miestelio sankryžose.

Renginio metu nustatyta viena nusikalstama veika (LR BK 227 str., 1d. – papirkimas), už Kelių eismo taisyklių pažeidimus nubausti 5 vairuotojai (iš jų trys – neblaivūs) ir nustatyti 2 kiti administracinės teisės pažeidimai. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min