Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sasha Son pagerbs savo įkvėpėją

Sasha Son atliks G.Michaelo kūrinius.
„Dr.Who“ nuotr. / Sasha Son atliks G.Michaelo kūrinius.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

„Eurovizijos“ konkurse Lietuvai atstovausiantis dainininkas Sasha Son šį vakarą laukiamas Klaipėdos naktiniame klube „Dr.Who“.

Čia atlikėjas pasirodys naujojo „Tabami“ komandos muzikinio projekto „Tabami Goes George Michael“ premjeroje. Naujoji programa, kurią galima laikyti karščiausia žiemos naujiena Lietuvoje, jau susilaukė didelio dėmesio Vilniuje įvykusios premjeros metu. Tai bus antrasis koncertų ciklo „Dr.Who Gyvai“ renginys, kurio metu klubo organizatoriai kvies įsitikinti, jog fonograma – tai tarsi medaus laižymas per stiklainį.

„Daugelis „melomanų“ ir „kritikų“ neretai piktinasi programomis, kurių metu perdainuojami pasaulinio lygio atlikėjų kūriniai, – dėstė „Dr.Who“ klubo atstovai, – Tačiau pripažinkite – kai kuriems mūsų gyvenime net neteks nueiti į Lenny Kravitzo ar George’o Michaelo koncertą. Tai tiesiog galimybė išgirsti mylimą muziką gyvai.“

G.Michael‘o kūrybos atlikimą galima patikėti tik ypatingiems muzikantams. Naujo sumanymo įgyvendinimui pasirinkę Sasha Son, „Tabami“ komandos nariai įžvelgė jo talentą ir neapsiriko: dainininkas įrodė savo pranašumą laimėjęs „Dainų dainos“ konkursą ir taip su kaupu išpildęs visų lūkesčius.

Tai, jog šio atlikėjo balsas gretinamas su G.Michael‘o, nėra tik sutapimas: pats Sasha Son laiko šį legendinį dainininką vienu stipriausių savo įkvėpėjų. „Jau nuo vaikystės klausau ir dainuoju jo dainas ir šis projektas – tai kelias atgal į mano vaikystę, jos prisiminimas, bet tuo pačiu – iššūkis bei didžiulis išbandymas, juk negaliu mylimiausio atlikėjo dainų atlikti blogai“, – sakė Sasha Son.

Premjeros metu skambės geriausios G.Michael‘o dainos: „Star People 97“, „Fast Love“, „Outside“, „Freedom“ ir kitos. Dainininkui ant „Dr.Who“ klubo scenos talkins rekordinis muzikantų skaičius – net vienuolika profesionalių instrumentalistų.

Koncerto naktiniame klube „Dr.Who“ pradžia – penktadienį, 23.30 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Sasha Song
Parašykite atsiliepimą apie 15min