Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulė budina lauko kavines

Pernai lauko kavinių sezonas Kaune prasidėjo balandį. Šiemet pirmieji staliukai Laisvės alėjoje išdygo jau kovo 13 dieną.
R.Mikalčiūtės nuotr. / Pernai lauko kavinių sezonas Kaune prasidėjo balandį. Šiemet pirmieji staliukai Laisvės alėjoje išdygo jau kovo 13 dieną.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Į Lietuvą atkeliavęs ilgai lauktas pavasaris paskatino kai kurias Kauno kavines anksčiau nei įprasta pradėti lauko prekybos sezoną.

Savaitgalį Laisvės alėjoje jau buvo galima paskanauti kavos ar arbatos lauke. „Neprašovėme pro šalį: žmonės pasiilgę lauko, vos tik pastatėme porą staliukų lauke, iš karto atsirado norinčių čia gerti kavą, alų ar papietauti“, – sakė Laisvės alėjoje įsikūrusios kavinės „City Cafe“ darbuotoja Lina. Prie vieno iš lauko kavinės staliukų arbatą kartu su drauge skanavusi studentė Rima Martinaitytė juokėsi, kad lauke sėdėtų net ir tuomet, jei spaustų šaltukas. „Pirštines apsimaučiau ir apsikabinčiau puodelį. Svarbiausia, kad nors šiek tiek saulė šviestų ir ant ko sėdėti būtų“, – tvirtino mergina.

Kaip ir ankstesniais metais, lauko kavinėse galima ne tik užkąsti, atsigerti, bet ir rūkyti. Tačiau „City Cafe“ direktorius Audrius Teresas tvirtino nepastebėjęs, kad prie lauke esančių staliukų sėdėtų tik rūkaliai.

„Pasimėgauti karštu gėrimu ir saule, geru oru nori visi, ne tik rūkantys. Žinoma, jiems malonumas dvigubas – kava ir cigaretė. Tačiau nepastebėjau, kad prie mūsų kavinės staliukų sėdėtų vien rūkantys žmonės“, – tvirtino kavinės vadovas. Pasak A.Tereso, jei oro sąlygos leis, lauke staliukai bus iki pat oficialaus lauko kavinių sezono. „Paprastai medinę terasą, ant kurios vasarą sukeliame lauke esančius staliukus ir kėdes, statome balandžio viduryje ar pabaigoje. Manau, kad panašiai bus ir šiemet. Iki to laiko, jei tik leis oro sąlygos, lauke turėsime porą staliukų“, – sakė kavinės atstovas.

Kalbintų kitų mieste veikiančių viešojo maitinimo įstaigų atstovai tvirtino, kad dar bent mėnesį neketinantys pradėti lauko kavinių sezono. „Dar per šalta. Neeksperimentuosime. Kaip ir ankstesniais metais, lauko sezoną pradėsime ne anksčiau nei balandžio viduryje“, – sakė Senamiestyje įsikūrusio restorano „Avilys“ atstovė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min