Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 31d. 16:23

Saulėlydžio komisijoje – siūlymas Švietimo ir mokslo ministerijai išbandyti naują veiklos efektyvumo vertinimo metodiką jai pavaldžiose įstaigose

Švietimo ir mokslo ministerija
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Švietimo ir mokslo ministerija

Šiandien posėdžiavusi Saulėlydžio komisija įvertino Švietimo ir mokslo ministerijos ir įstaigų prie ministerijos valdymo tobulinimo rezultatus ir atkreipė ministerijos dėmesį į būtinybę įvertinti jai pavaldžių įstaigų veiklos efektyvumą.

Komisija rekomendavo Švietimo ir mokslo ministerijai, bendradarbiaujant su Ministro Pirmininko tarnyba, atlikti ministerijai pavaldžiose įstaigose bandomąjį veiklos efektyvumo vertinimą. Pagal Ministro Pirmininko tarnybos parengtą vertinimo metodiką įstaigos veiklą turėtų įsivertinti pats įstaigos vadovas ir tik vėliau vertinimą atliktų ministerijos valdymo tobulinimo darbo grupė. Jei ši metodika pasiteisins, ateityje bus siūloma ją taikyti ir kitose ministerijose.
 
Komisija, susipažinusi su viešųjų įstaigų, kuriose Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgyvendina dalininko ar savininko teises ir pareigas, veikla pavedė šiam departamentui parengti aiškų viešųjų įstaigų pertvarkos planą ir jį pateikti Saulėlydžio komisijai. Taip pat pasiūlė patikslinti viešosioms įstaigoms keliamus tikslus ir siektinus veiklos rezultatus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min