Dabar populiaru
Publikuota: 2015 kovo 11d. 11:03

Šaulių sąjungos gretas papildė daugiau kaip trys šimtai naujų šaulių

Priesaikos akimirka
Lietuvos šaulių sąjungos nuotr. / Priesaikos akimirka

Lietuvos šaulių sąjungos gretos toliau sparčiai plečiasi – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną ant Gedimino kalno sostinėje bei kituose miestuose visoje Lietuvoje iškilmingai prisiekė daugiau kaip 300 naujų šaulių.

Tarp naujokų, kurie davė šaulio priesaiką, yra įvairaus amžiaus ir profesijų atstovų, tarp jų – ir krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, anksčiau jau ne kartą išsakęs savo paramą Šaulių sąjungos veiklai ir plėtrai.

„Lietuvos šaulių sąjunga yra pilietinės visuomenės pagrindas, todėl džiugu, kad tęsiant tarpukario tradicijas, jos vaidmuo tampa vis labiau matomas, o į LŠS gretas stoja žymūs politikai, valstybės tarnautojai ir visuomenės veikėjai. Tai ne tik parama Lietuvos šaulių sąjungai, bet ir asmeninis pavyzdys“, - sako Lietuvos šaulių sąjungos vadas ats. plk. ltn. Liudas Gumbinas.

Jo teigimu, spartus Lietuvos šaulių sąjungos gretų augimas ir vis aktyvesnė šaulių veikla rodo, kad patriotizmas ir krašto apsauga mūsų visuomenei nėra tik tuščios frazės, todėl Sąjunga remia Valstybės gynimo tarybos siūlymą penkeriems metams grąžinti šauktinius.

Lietuvos šaulių sąjunga – savanoriška pilietinio ugdymo ir pilietinės savigynos visuomeninė organizacija, kuri dabar vienija daugiau kaip 8 tūkst. narių.

Pernai į sąjungos gretas įstojo tūkstantis piliečių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min