Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 6d. 16:05

Saulius Skvernelis prašo policijai papildomai skirti ne 35, o 55 mln. Lt

Saulius Skvernelis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Saulius Skvernelis

Generalinis policijos komisaras Saulius Skvernelis viliasi, kad kitų metų biudžete policijai bus skirta 20 mln. Lt daugiau, nei planuojama. Tokius lūkesčius generalinis komisaras trečiadienį išsakė Darbo partijos lyderei, Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei.

Kitų metų biudžeto projekte Policijos departamentui siūloma skirti 35 mln. Lt daugiau nei šiemet. Policijai kitais metais ketinama skirti beveik 665 mln. litų, šiemet Policijos departamento biudžetas siekė apie 630 mln. litų.

„Mums siūlomas žymiai geresnis biudžetas nei pernai, tačiau mes tikimės dar geresnio. Mūsų tikslas – užtikrinti tinkamą reagavimą į įvykius ir nusikaltimų tyrimą. Mūsų strateginis tikslas, kad kitais metais kiekviename rajono komisariate būtų bent po du reagavimo ekipažus“, – po susitikimo su L.Graužiniene žurnalistams sakė S.Skvernelis.

Mūsų strateginis tikslas, kad kitais metais kiekviename rajono komisariate būtų bent po du reagavimo ekipažus, – sakė S.Skvernelis.

Jis taip pat siekia, kad 1-10 kategorijos pareigūnams kitais metais 10 proc. augtų atlyginimai. S.Skvernelis atkreipė dėmesį, kad pareigūnams toks pakėlimas būtų simbolinis.

„Tačiau tam dar trūksta lėšų. Pakalbėjus apie tuos du momentus, mums dar reikėtų daugiau kaip 20 mln. Lt, – sakė jis. – Šiandien išsakiau lūkesčius ir problemas, o ar bus atsižvelgta, spręs Vyriausybė, Seimo komitetai. Mes suprantame, kad valstybė turi tiek pinigų, kiek turi.“

Generalinis komisaras teigė L.Graužinienei nurodęs šaltinius, iš kurių Policijos departamentui būtų galima skirti papildomų lėšų, tačiau žurnalistams jų atskleisti nepanoro.

S.Skvernelis pabrėžė, kad norint tinkamai reaguoti į įvykius, reikia policininkų, o jų šiuo metu trūksta.

„Trūksta žmonių, trūksta studentų, kuriuos būtų galima mokyti, tai nėra patraukli profesija, reikalavimai dideli, o atlyginimai ir socialinės garantijos nėra tokios, kurios trauktų“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie 15min